Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A goldi mostanság mennyire...

A goldi mostanság mennyire felkapott?

Figyelt kérdés
Egyre kevesebbet látni.
2012. nov. 1. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem volt már felkapottabb, de a top5-ben tuti szerepelne, mint népszerű eb fajta.
2012. nov. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak mert szeretnék egyet, de ha nagyon felkapott... >.< A fajta nagy híve vagyok.
2012. nov. 2. 00:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg azt szeretnél és megfelelő körülmények között tudnátok tartani, akkor vegyél egyet. Ne az döntsön, hogy mennyire felkapott. Egyébként az első válaszolóval tökéletesen egyetértek.
2012. nov. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyébként nem mondanám hogy annyira felkapott lenne, inkább nagyon elterjedt. Nagyon sok van belőlük, nézz körül a neten mennyi eladó vagy kidobott golden retriever van..
2012. nov. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is inkább azt mondanám hogy népszerű. Kicsit hanyatlóban van, de szerintem még elterjedt fajta.
2012. nov. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A jolly joker fajta!
2012. nov. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

ne ez alapján válasz fajtát,hogy felkapott vagy sem, ha tetszik és tudsz vele foglalkozni,ki tudod elégíteni az igényeit akkor legyen ilyen kutyád :)

amúgy itt a környéken csak egy 2 goldent ismerek,erre inkább a labrador és a német juhász,meg a puli a felkapott :)


a bichon is divat fajta,nekem bichon frise-m van ,leszartam,hogy minden 2. kutya bichon nekem ez a fajta tetszik és tudom számára biztosítani a minőségi kaját,és a neki szükséges mozgást és a szőrével is szívesen foglalkozok!! :)

2012. nov. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi. :D
2012. nov. 2. 17:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak már annyira túl van tenyésztve (akarom mondani szaporítva) hogy szinte semmi nincs az eredeti fajta jellegekből jellemszinten. Egyre több a harapós, labilis golden. A pénzért tönkretették ezt a gyönyörű fajtát (is)...
2012. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!