Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondol a kutyám olyankor...

Mit gondol a kutyám olyankor amikor a saját hangját hallja vissza?

Figyelt kérdés

Kistestű keverék kutyám van és a kezdetek óta nem tud/nem mer közlekedni a lépcsőn, se fel se lefelé így mindig valakinek vinnie kell.

Azonban mikor fent vagy lent marad egyedül akkor azt különleges hangok kibocsátásával jelzi.Olyan morgás meg vonyítás meg nyüszörgés keveréke.

Elég vicces, ezért ma direkt fent hagytam egyedül és a kamerát mellé állítottam ,hogy megörökítsem.

Aztán a gépen lejátszottam úgy,hogy ő is ott volt és értetlenkedve, a fejét csóválva nézte a hangszórókat.

Ilyenkor mit gondol?Tudja,hogy az az ő hangja vagy hogy ő adta ki ezeket a hangokat?



2012. nov. 2. 18:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Én egy kistestű kutyát inkább ölben vinném le és fel, nehogy az ízületei idő előtt felmondják a szolgálatot.

A kutya fejcsóválása az érdeklődést jelenti, kvázi "milyen érdekes!". Nem kell többet belelátnod!

2012. nov. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem,hogy nem tesz neki jót, de pont azt írtam le,hogy nem közlekedik a lépcsőn ebből következőleg mindig hozni-vinni kell.Tehát nem értem,hogy a mondat első felének mi értelme, de azért köszi.
2012. nov. 2. 19:06
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudja hogy a sajátja, legfeljebb jobban megérti, mint te, mert kutyául van. :)

Hall egy bizonytalan, méltatlankodó (vagy nem tudom milyen olyankor) állatot, csak nem látja hol a kutya. :)

2012. nov. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!