Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatok vannak a...

Milyen tapasztalatok vannak a cavalier king charles spánielről?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett ez a kutyafajta, és lenne pár kérdésem.

Amíg suliban vagyok egyedül lenne.Az az idő: 7-8 óra.

Szerintetek bírni fogja?

Mennyire hullik a szőre?

Hol lehet ilyen fajtát venni, eléggé olcsón?

Milyen tapasztalatok vannak róluk?


2012. nov. 3. 11:21
 1/6 Csivibaba ***** válasza:

Ha eleget sétáltatod és eleget foglalkozol vele, akkor kibírja... Miért ne bírná??

Ne akarj ,,eléggé olcsón,, semmilyen fajtatiszta kutyát venni, mert nem éri meg. Valószínű, hogy lesz valami gáz a kutyával... :-S

2012. nov. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Várom a többit is.:)
2012. nov. 3. 11:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon jó kutyák, bár szerintem nem árt ha akkor valamilyen sporton is gondolkodsz! Ügyesek, jól tanulnak és mozgékonyak!

Ahogy az előttem lévő is mondta, ha túl olcsón veszed, megjárhatod vele!

Én őszintén nagyon ajánlom a Bilber Ranch kennelt, én nagyon tisztelem annak az embernek a munkáját, fantasztikus kutyái vannak!

Remélem tudtam segíteni és jól fogsz dönteni!

2012. nov. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a honlapcíme!

2012. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2012. nov. 4. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:
A gazdától függ. Eddig két ilyen kutyát ismertem, az egyik gazdája tényleg nagyon odafigyelt a kutyára, kutyasuli, nevelés, meg minden, így nagyon jófej kutya lett. A másik, szomszédunk megvette, kitette a kertbe, így az egyfolytában ugat. Na azt a kutyát rühellem, a nevelését nagyon elcseszték.
2014. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!