Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hány kiló egy Yorkshire Terrier?

Hány kiló egy Yorkshire Terrier?

Figyelt kérdés
2012. nov. 3. 15:32
 1/8 anonim válasza:
mienk 2,5:) es daginak szamit:D
2012. nov. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A standard szerint 1.5-3.1 kg között kell lennie a súlyának.
2012. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az enyém 5 kg. Rajta is van egy pici felesleg, de az állatorvos szerint nagyon jó alkata van, formás, nem kövér. Tudom, hogy hivatalosan nem ennyinek kellene lennie (persze nem is tenyésztőtől vettem...:S) de nem bánom, hogy ekkora, mert nagyon masszív jószág :D
2012. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
a miénk 3kg és kis formás. :))
2012. nov. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Jázi&Csenge ***** válasza:

Első, egyáltalán nem számít dagninak a kutyád. Pont jó méret. Jobb lenne, ha "extra mini", 80-90 dkg-os, remegő kocsonya lenne kidülledő szemekkel?

Második válaszolónak igaza van.

2012. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jázi&Csenge, attól még lehet dagi egy kutya, hogy 2.1 kg a súlya. Hogyha az alkatához a 1.6 kg lenne az ideális, akkor a 2.1 sok.
2012. nov. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az ideális a 3,1 és a 2,5 között van, bár túl sok a szaporító és kevés a tenyésztő ezért ez nem igazán jön össze, én tenyésztőtől vettem, a szülei ebben a kategóriában vannak, de az enyém 2,5 és 2 között van inkább általában eléggé ingadozik a súlya :)
2012. nov. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az enyém extra mini, 2 éves, és kb1 kg. :)

Ugyan olyan formás, sőt még dagi is, mint a rendes yorkik, csak mini kiadásban :)

2012. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!