Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyök yorki tartás télen?

Kölyök yorki tartás télen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Karácsonyra szeretnék egy pici yorkit. Bérházban tartanám és nem akarom alomra nevelni ,mert ugye nem macska ,de féltenék egy olyan pici kutyust levinni a zord hidegbe...(még nagy korában is) Hogy lehet ezt megoldani ,mert tudom ,hogy az is nagyon fontos ,h már picin szobatisztaságra neveljük. +a séták

Várom a tanácsokat és előre is nagyon köszönöm!


2012. nov. 3. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kutyaruha
2012. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól be kell bugyolálni :)
2012. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen az lesz neki ,de az elég? A pici mancsai nem fognak nagyon fázni?
2012. nov. 3. 17:38
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyu már! Feltűnt h egy kutyáról beszélsz?
2012. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele ,hogy egy kutyáról beszélek. Felelőséggel tartozom érte és nem akarom ,hogy én hibámból baja legyen ,mert esetleg nem vigyáztam rá eléggé. Bent a lakásban 25fok van kint meg lehet akár -20 és egy pici kutyust azért megviselhet ez...
2012. nov. 3. 18:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Az elején nem fogod úgysem levinni, mert nem lesznek oltásai. Nem kell sok időre kivinni ilyenkor egyébként, csak amíg elvégzi a dolgát. Azt úgyis látni fogod rajta, hogy mikor fázik már.
2012. nov. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is yorkim van, tavaly télen 2x volt rajta kutyaruha (illetve polár háttakaró) amikor épp szakadt a hó. De amikor nem esett, akkor vígan rohangált a hóban, -15 fokban is, ruha nélkül. Persze nagy hidegben nem vagyok lent vele sokat, de még soha nem fázott meg, és nem volt baja.

Pici a yorki, de attól még szívós, ezt ne feledd. Nem kell őket félteni, ha fázik, úgyis látod, és akkor felviszed.

2012. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Hovarju ***** válasza:

Nem kell felöltöztetni.

Ha nagyon hideg lesz, akkor sokszor rövid időre kell levinni.

A szomszédomban volt egy yorki. Sosem volt felöltöztetve. Télen is nagyokat sétált a gazdival. Ha úgy látta, hogy a kutya fázik, akkor kis időre kézbe vette, aztán sétált tovább. Nem is nagyon akart kézbe lenni. Élvezte a sétát.

16 évig élt.

2012. nov. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
-20? Szibériából írsz?
2012. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
játssz a kutyával, futkározzatok, ha mozog nem fázik. ne kényeztesd el, mert akkor csak egy hisztis vakarcs lesz belőle. Egyébként meg ha karácsonykor minuszok lesznek, nyugodtan leviheted egy pisire, mert a nagy hidegben nincsenek baktériumok, igy a fertőzésveszély egyenlő a nullával.
2012. nov. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!