Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 kan yorkim gyűlöletből...

2 kan yorkim gyűlöletből össze verekednek. Már mindent megpróbáltunk mit tehetek még?

Figyelt kérdés
Van egy 4 éves és egy 2 éves kan Yorkim, apuka és fia.Egyik reggel minden különösebb ok nélkül össze verekedtek,és azóta nem lehet őket együtt tartani,ahogy meglátják egymást vérben forog a szemük és egymásnak ugranak. a 2 éves kant kiheréltettük(ő 5kg),de semmit nem változott a gyűlöletük, a másik(2,5 kg)már fél tőle :( Próbáltuk újra össze szoktatni őket,semleges területen,a lakásban,de még csak arra sem hajlandóak hogy megszagolják egymást,ha már méterekről meglátják egymást,támadnak, nem tudom mit tehetnék,neten sem találtam semmit ami igazán segíthetne!
2012. nov. 3. 20:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nem gyűlöletből verekednek. Ne emberiesítsd a kutyákat. Valami okuk van a verekedésre, de hogy pontosna mi, azt így távolról nem nagyon lehet megítélni.

Azt tudom javasolni, hogy keressetek egy szakembert, aki segít kialakítani otthon a helyes falkasorrendet, és megtanít titeket bánni a pár kilós kutyáitokkal :) Ha idáig eljutottatok, kétlem, hogy netről vagy könyvből bármi sikerülne.

2012. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!