Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy amerikai stafordom...

Pál123 kérdése:

Van egy amerikai stafordom nem tudom hogy ez normalis e 6 honapos és alig ugat csak neha nem tudom hogy miert van ez igy?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 21:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
örülj neki :D :D
2012. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
jó, viccet félretéve, nincs vele gond, tényleg addig örülj, míg nem ugat folyamatosan, mert az a kutya, amelyik őrülten folyton ugat, tele van levezetetlen felesleges energiával
2012. nov. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát örülök is neki de meg sokan azt mondjak hogy ez nem normalis az igaz hogy sokat jatszok vele minden nap meg setalok is hat nem tudom de köszönöm a valaszokat
2012. nov. 3. 22:18
 4/12 anonim ***** válasza:
ez pont így a normális, így csináld továbbra is :) egy boldog, kiegyensúlyozott, rendes kutya nem ugat sokat
2012. nov. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én örülnék ha az enyém nem ugatna. Amúgy pedig minden kutya más, ő lehet h kevesebbet ugat az átlagnál. Az enyém pedig többet :D
2012. nov. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
aha ertem hát ö ojan hogy csak akor amikor akar de am atol félek hogy majd akarki be jöhet az udvarra töle hogyan tanithatnam be ugy hogy ijen ne történyen meg
2012. nov. 4. 08:28
 7/12 anonim ***** válasza:
Még fiatal. Kan v szuka? Az ivarérés környékén kezd el területet őrizni majd. Otthon házilag ne hergeld és uszítsd, mert előbb-utóbb téged fog megharapni, és jön az újabb hír, hogy "harci kutya" harapott embert. Kutyaiskolát javaslom bármiféle őrző-védő képzéshez.
2012. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
kan kiskutya am nem uszitom csak játcok vele labdaval meg ijenekel semi ojan
2012. nov. 4. 11:40
 9/12 anonim ***** válasza:

Az enyémnek is alig hallani hangját.

Figyelmesen szemlél, de tudja hogy hozzátartozik a napirendhez hogy jön a postás, hogy kutyát/gyereket sétáltatnak az utcán, és ilyenekért nem ugat.

Ha idegen jön nagy rotkán akkor igen, illetve ha mondom neki hogy "Hangot" :-D

2012. nov. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
aha ertem akor nem csak az enyém ijen :D
2012. nov. 4. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!