Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Árthat a kutyámnak, ha Bioptro...

Árthat a kutyámnak, ha Bioptron lámpázom a fájó vállát?

Figyelt kérdés
2007. aug. 31. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a kutyának mióta van válla?de nyugottan lámpázd nem árt neki csak jobb lesz! :)
2007. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda véletlen! Tegnap voltam a Z..... cég egy ismertetőjén, és többek között a Bioptron lámpa jótékony hatásairól volt szó. Itt hangzott el, hogy ezeket a készülékeket az állatgyógyászatban is sikerrel vetik be, úgyhogy csak használhat a kutyusnak!
2007. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van ilyen lámpánk, és az öreg kutyánkat, akinek ízületi gyulladása van szoktuk alá fektetni. Vagyis nem.

Amikor elalszik, fölé toljuk a lámpát. Napi 10 perc. Esküszöm jobban mozog, segít rajta.

2007. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szuper akkor az öreg kutyusomnál én is fogom használni!!

Üdv

2008. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Használom a kutyusnál, sztem használ Neki :-) izületes szegénykém. Amúgy a másik kutyi, akiről a kérdés szólt teljesen jól van. Kapott egy vödör gyógyszert, már operálni akarták a mellső lábát (vállát :D), aztán elkezdtük lámpázni, egy hónapra rá kb már nem sántikált és azóta nincs vele gond! Pluszba még a szőr is kinőtt ott, ahol "kikönyökölte" :)
2008. nov. 28. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!