Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Apukámnak van egy Havanaise...

Apukámnak van egy Havanaise (lehet, h nem jól írom), kislány kutyája, kertesházban. Tavaly is egy hétig kedvetlen volt, és fáj neki, ha fel akarjuk venni. Mi lehet a baja? Depressziós?

Figyelt kérdés

Az a baj, rájött megint, ami már tavaly is volt, kedvetlen, szédül, alig tud menni, azt még hagyja, hogy megsimogassuk, de mikor felakarjuk venni, már nyüszít, mert fáj neki, látszik rajta.

Nem tudjuk, hogy mi lehet vele, apu azt mondta, hogy tavaly is ez volt, és egy hét alatt elmúlt, szal szerinte most is elfog. Szerintem valami mégis lehet.. valakinek vmi tippje?: :S


2008. máj. 22. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah, és nincs étvágya se, szinte semmihez sincs kedve...
2008. máj. 22. 21:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vigyétek el orvoshoz, mert ez nem normális, még akkor is ha "majd elmúlik", ez tök nagy felelőtlenség szerintem. Ha látszik rajta hogy rosszul van, akkor ROSSZUL VAN!!
2008. máj. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
jesszusom!én egy kis hányással is futok velük a dokihoz.sűrgősen vigyétek el.jobb félni,mint megilyedni.ilyen kistestű kutyák 1nap alatt is kiszáradhatnak,ha nem isznak.
2008. máj. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jött hozzá orvos, aki SEMMI SZERVI BAJT nem tudott megnevezni :S Gondolom, h azért valamit evett a múltkor is , 1 hét alatt, dehát kedvetlen... és rosszul van, igen.
2008. máj. 23. 19:28
 5/5 anonim ***** válasza:

akkor tuti lelki baj.nem volt vmi változás mostanában?

bármitől kiakadhatnak.vagy nincs a közelben tüzelő szuka?

2008. máj. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!