Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok...

Tiffy kérdése:

Milyen kutyát ajánlotok kisgyerek mellé?

Figyelt kérdés
Egy kölyök kutyát szeretnék,de az lenne a feltétel hogy jól kijöjjön a kisgyerekkel és őrizze a házat is mellete.Tudnátok nekem segíteni?

2012. nov. 5. 13:06
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Milyen méretű kutyára gondolsz, mennyit tudnál rászánni anyagilag (megvenni + utána havonta) és mit tudnál számára biztosítani (séta, tanítás, kutyiskola, sport, stb...)?
2012. nov. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
40%
Labrador talán...De bármelyik kutya meg teszi ezt,ha jól bánnak vele és megtanítják.Az sem baj,ha keverék :)
2012. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent neked a házörző szó?
2012. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
80%
egy plüsskutya és egy riasztó
2012. nov. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
Ezeknek a feltételeknek kb minden közép illetve nagy termetű kutya megfelel..
2012. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
62%
labrador. az egyik legjobb csaladi kutya.
2012. nov. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó hozzászóló rotweileres..ez mind tévhit KUTYA NEVELÉS KÉRDÉSE, hogy milyen lesz a harci kutya is az is tud lenni öleb...Én keveréket hoznék..rengeteg kölyök van menhelyen és ők is házörzök tudnak lenni és több szeretetet is adnak mint egy megvásárolt fajtatiszta kutya...
2012. nov. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

abba hogy többet adnak vitatkoznék maradjunk annyiban hogy ugyan annyit :)

Ha nem szempont hogy fajtatiszta legyen akkor tényleg menhelyi van sok kölyök is a menhelyeken. Szombaton láttam kutyasuliban egy bordeuxi dog roti keveréket. Hihetetlenül jól sikerült :D

2012. nov. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 okoska31 ***** válasza:
0%

azért az nem teljesen igaz, hogy nevelés kérdése... nem minden esetben. sajnos minden kutya meg tud hülyülni.

ismerek 3 gyerekes családot, ahol a kutya 10 évig jól kijött a 3 gyerekkel, aztán egy szép napon a középsőt (tehát nem is a legkisebbet, akit a legkevesebb ideje ismer) megtámadta.

Meghülyült a kutya. Az állatorvos szerint a túltenyésztés is benne lehetett, hogy ez történt.


Ja, Rotweiler volt....Az én szememben csak annyi a differencia (mert az én német juhászom is nekirohant egyszer életében egy postásnak - egyik másiknak sem (persze lehet, hogy ingerelte a kerítésen keresztül)), hogy nagyobb eséllyel hülyülnek meg az eleve harci kutyák.


A labrador, golden retriver, ilyesmik inkább.

2012. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
0%
Beagle vagy Labrador.
2012. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!