Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról aki edző...

Mit gondoltok arról aki edző nélkül kezd el agilityzni?

Figyelt kérdés
És vannak itt akik ugyan így vannak vagy esetleg ismertek e ilye embereket esetleg videót kaphatnék?

2012. nov. 5. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem értek hozzá, de szerintem akár youtube.com oldalon is rengeteg van. Értelemszerűen a dog agility kulcsszavakat írnám be.

Szerintem simán meg lehet csinálni könyvből, internetről stbről megtanulva is, edző nélkül. Pláne, ha van is érzéked az ilyesmihez. Sok emberrel találkoztam már, akik saját maguktól tanulták és tanították a kutyának is és gyönyörűen csinálta a kutya. Olyan tizenéves lányokkal is találkoztam már, akik ugyanígy önállóan csinálják és jól ment nekik. Elérhetőséget nem tudok adni, mert ez az évek alatt "gyűlt így össze", már nem tartom velük a kapcsolatot, csak azért írtam le, hogy tudd, simán meg lehet csinálni anélkül is, hogy szakembert fogadnál fel.

2012. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért kéne bármit is gondolni róla? Van, akinek van lehetősége edzőre, és van, akinek nincs. Ettől még egy remek kikapcsolódás marad.


Ha komoly karrierre számítasz, nem sok esélyed lesz a komolyabb felkészülésben részesültek között, hacsak nem vagy kivételes tehetség. De a verseny nem mindig a győzelemről szól, a puszta részvétel is óriási élmény.


Szóval kitartást, és hajrá!:)

2012. nov. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én edző nélkül agilityztem a kutyámmal :) ha érdekel valami, írj privit nyugodtan, segítek szivesen.
2012. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem simán nekikezdhetsz, és ha elakadsz, vagy valamit nem tudsz megoldani, kérsz segitséget:) hajrá!!!
2012. nov. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Én azt gondolom, hogy soha nem lesz sikeres versenyző az a valaki, illetve hogy esetleg képes elszaladni vele a ló, és árthat a kutyájának, ha nincs, aki visszafogja.
2012. nov. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

utolsó kommentelőt támogatom

otthon elkezdeni nem ajánlatom, meggondolatlan dolog, többet lehet vele ártani, mint hogy jó dolog sülne ki belőle...

honnan tanulna az ember, ha nem iskolában, megfelelő edzővel, aki tudja felügyelni az egész folyamatot

valamint az akadlyok sem fognak csak úgy a kertbe pottyanni

2012. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!