Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy leonbergi kutyám és...

Van egy leonbergi kutyám és belement egy kullancs. Ki jött a doki adott neki két innekciót? Lent a többi

Figyelt kérdés

de engem inkább az aggaszt hogy nem evett már 2 napja és nem is iszik, amikor jöttem haza suliból örült nekem de szinte össze esett a kimerüléstől. Valami megoldás esetleg nektek is volt már ilyen (tapasztalatok) írjátok le lécci?!


ja és talán még annyi hogy máma evett hát kb. 20 ilyen konzerv falatkákat


2012. nov. 5. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Be kéne vinni az orvoshoz infúzióra. Vagy tulajdonképpen mit mondott a doki? Szerinte is a kullancs okozza? Babézia? Ha 2 napja beteg, akkor már nem sok van neki hátra, ha tényleg babézia és nem kezelitek, akkor vége!
2012. nov. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

áá... biztos nem babézia egyébként vért pisált meg véres a széklete is az orvos azt mondta pihenjen majd holnap kiderül

az infúzió arra már én is gondoltam.

2012. nov. 5. 17:07
 3/7 A kérdező kommentje:
a babézia egy kulancs fajtája úgye
2012. nov. 5. 17:07
 4/7 Hovarju ***** válasza:
100%

A babézia a kullancs által terjesztett kór. Halálos is lehet, ha nem kezeli azonnal. Ha már vért pisál és a közérzete is rossz, NE KÉSLEKEDJ, VIDD EL EGY MÁSIK ORVOSHOZ.

Infúzióra és azonnali segítségre van szüksége, különben elpusztul.

2012. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ha már vér van a vizeletében ott nagy a baj. nem 100, hanem 1000%, hogy babézia. Milyen injekciókat adott az orvos??? ilyenkor Imizol a legfontosabb, és infuzió. ha megmarad a kutya, akkor pedig mindenképp vérvizsgálat, mert már biztosan károsodott a máj is.
2012. nov. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen nagy a baj! Hol laksz? Sürgősen kellene egy ügyeletet találni, ahová most éjszaka is beviheted, mert lehet, hogy reggelig már nem fogja kibírni! Az azért elég durva, hogy mennyire lazán kezelitek a kutyátok betegségét!
2012. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy van a kutya?
2012. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!