Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám felszippant valamit...

A kutyám felszippant valamit és "horkog" bővebb leírás alaul [? ]

Figyelt kérdés
naszóval a kutyám (yorki) néha felszippant falamit az orrával és akkor XY ideig ilyen malac féle hangon hörög, mármint hogy azért mert valamit felszippantott (gondolom szösz vagy valami) szóóóval mit tegyek hogy szegénynek jobb legyen? itassak vele vmit??? vagy nemtom PLS segítsetek!

2012. nov. 5. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Néha az én kutyámnál is előfordul én azt szoktam ilyenkor csinálni ,hogy picit megvakargatom a torkát és abba hagyja. (nem belülről, hanem a feje alatt elől ahol torka van kb. :D )
2012. nov. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki , hátha nála is bevállik. Ilyankor szerintem nem is tudna inni, miközben "köhög" .
2012. nov. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is yorkim van, és néha nála is előfordul. Sajnos nem sokat tudsz tenni, előbb-utóbb magától kijön az a valami.
2012. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csivibaba ***** válasza:
Nekem csivavám van, ő is szokott ilyet csinálni (ha egyre gondolunk). Viszont az nem azért van, mert felszippantott valamit... Elég szűk a légcsövük, és mikor ,,stresszelnek,, valamitől izgatott lesz vagy nagyon megijed, akkor még jobban beszűkül neki, és azért veszi így a levegőt. Én olyankor általában próbálom megszüntetni azt a dolgot, amitől ez kialakult(pl. ha nagyon megörül, mikor meglát minket és egyből elkezdjük simogatni), ilyenkor abbahagyom, vagy ha megijed, akkor lehajolok és próbálom megnyugtatni, illetve a nyakától a farka felé elkezdem dörzsölni neki két kézzel. Persze nem erővel, hanem csak kicsit jobban, mint egy simi. Szóval nálunk ez általában pár másodperc alatt elmúlik!
2012. nov. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendben! :) nagyon köszi a válaszokat!!!
2012. nov. 6. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!