Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítség? A kutyám méhgyulladá...

Segítség? A kutyám méhgyulladásban szenved, de 3 orvos is tanácstalan.

Figyelt kérdés
Fajtatiszta kutya,csak antibiotikumokkal tömik.Mit tegyek?Tud valaki állatorvost,mert vidéken lakok és akár pestre is elvinném.
2012. nov. 6. 10:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Méhgyulladásra ivartalanítás a megoldás. Ismerősöm is szenvedett vele, a harmadik után döntött úgy, hogy franc essen a kiállítási karrierbe, ivartalaníttatja és kész, inkább, minthogy nagy baj legyen.
2012. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Szerintem vidd be Pestre az állatorvosi egyetemre,

ott vannak szakrendelések is, és nagyon felszerelt.


1078 Budapest István utca 2.

06 1 478-4100

2012. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
Remélem meggyógyul a kutyusod. Az enyém ebbe pusztult el pár éve sajnos.Nem tudtak rajta segíteni.
2012. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Na ne már, hogy egyik állatorvos sem javasolta az ivartalanítást...
2012. nov. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Köszönöm szépen!De mindenkinek ment a zöld!

2012. nov. 6. 11:06
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok,aki írta hogy ebbe pusztult el a kutyusa.Ameddig a gyulladás fennáll,addig nem lehet műteni.Azért tömik antibiotikummal,hogy lehúzzák a gyulladást. Az én kutyámnál is ez volt a baj,ezért nem tudták műteni.A gyulladástól lázas volt,kiszáradt meg minden. Nem bírta volna ki.
2012. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vidéken? Mert Békéscsabán nagyon tudom ajánlani Dr. Kiss Józsefet, hozzá érdemes lenne elmenni, ha van lehetőségetek.
2012. nov. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Miskolcon (és környékén) Dr. Kovács Miklóst ajánlom.
2012. nov. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mikor ilyen volt, nem volt kérdés, hogy műtik. Lázasan, gyulladtan, 8 évesen is az első út a műtőbe vezetett, ez az egyetlen biztos megoldás. Tény, hogy kockázatosabb az altatás így, de összességében szerintem ez az egyetlen biztos megoldás.
2012. nov. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy tanácstalanok?

Ivartalanítani kell, ha nem tudják kikezelni. Ha ők nem hajlandóak rá, akkor keress egy másik dokit.

Érdekes a felvetés, miszerint beteg, lázas kutyát nem műtenek. Nálunk muszáj volt, inkább műtettük lázasan, nagyon betegen, minthogy elpusztuljon.

2012. nov. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!