Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyusomba ma tettek chippet...

Csirpi kérdése:

A kutyusomba ma tettek chippet. Azóta Sántít, le sem teszi a lábát. :/ . Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

2012. nov. 6. 14:46
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:

A fenébe :O Remélem nincs köze a csipnek?

Néz meg a lábát nem-e lépet bele valamibe. Simogasd végig hogy hol érzékeny neki.

2012. nov. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
77%
Az nem amiatt van. Gondolom nem a lábába tették a chipet:)
2012. nov. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
Nem lépett bele semmibe!!!!!!!a chip miatt sántít!És marhára nem fájdalom mentes.
2012. nov. 6. 15:00
 4/51 A kérdező kommentje:
4re megyünk egy állatkórházba,de nagyon ideges vagyok.Semmi baja nem volt!Most meg behajlítom a lábát és nyüsszög :/ szerintem rossz helyre tették.
2012. nov. 6. 15:02
 5/51 Csivibaba ***** válasza:
78%
A chipet a nyakánál helyezik be. Valóban nem fájdalommentes, de nem hiszem, hogy a chip miatt sántítana. Melyik lába fáj? Megnézted a tappancsát rendesen?
2012. nov. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:

Az én kutyám néha felsír, ha a mellkasához érek. Már én is gondoltam rá, hogy a chip miatt van, mert azelőtt nem volt ilyen. De persze lehet véletlen is és mostanában már nem vettem észre, hogy fájna neki.

Egyébként brutál nagy tűvel szúrják be, én direkt kértem lidocainos érzéstelenítést, mert szerintem szükséges. Ha úgy adták be, hogy esetleg beleszúrtak valami izomba, lehet hogy azért fáj neki és el fog múlni. De az a biztos, ha megnézetitek.

2012. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
78%
Hacsak nem a nyakbőrével sántít, akkor nem a chiptől van. :))) Vidd vissza és mutasd meg a dokinak!
2012. nov. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
De nem láttad, hogy hová tették a chipet??
2012. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
75%

A chipet eu-s szabálynak megfelelően a nyak bal oldalába teszik. Emiatt nem tud sántítani. De keltsed csak a rossz hírét a chipnek, hadd higgye el a sok hülye, h káros...


A kutyámban 1 éve van, semmi baja, a beadást se vette észre. Ismerősöm kutyájában 4 éve van, semmi baja. Errefelé minden kutyában van, egyiknek sincs semmi baja.

2012. nov. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
47%
Belelépett valamibe, azért sántit. Chipet nem a lábába tesznek.
2012. nov. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!