Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a kakiban?

Mi lehet ez a kakiban?

Figyelt kérdés

A kutyám székletében kis fehér gömböcskék vannak.

kb 1.5 hónapja volt féreghajtva, gondoltam rá, hogy féreg peték lennének. Szerdán veszek neki megint féreghajtót,biztos, ami tuti, de szerintetek mi lehet az?

Nagyon sok van a székletében, és a táplálékát nem hiszem, hogy így emésztette volna meg(happy dog junior)

amúgy 5 hónapos.


2012. nov. 6. 14:55
 1/6 Csivibaba ***** válasza:
Csak tápot kapott?
2012. nov. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hungarocellt evett? :)
2012. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van olyan férgfajta, ami ugy néz ki a székletben, mint az uborkamag.
2012. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.nek, tegnap evett főtt spagetti tésztát is, mert már fogytán a táp, és csak holnap tudok venni.

2.nak:nem,nem evett hungarocellt...semmi olyan nincs lőtte hagyva,amit ha megenne baja lenne tőle.

3.nak nem uborkamag nagyságúak. kb 2-3 mm-esek lehetnek, és gömb alakú, ilyen kis pöttyök, de mivel, hogy amikor furát kakil, mindig megnézem, hogy mi van benne(lehet, hogy undorító,de jobb tudni, hogy mi van benne)

és ilyen kis kemény valami, ami fehér színű(gumikesztűvel néztem meg...lehet, hogy nem sokan teszik, ezért nehogy leosszatok...)

De amúgy nem ez az első alkalom, hogy ilyen jött ki belőle, de mivel hogy amikor máskor volt ilyen, akkor előtte kapott féreghajtót, és onnan gondoltam, hogy az.

amúgy, köszönöm a válaszokat

2012. nov. 6. 17:15
 5/6 Csivibaba ***** válasza:

1. vagyok

Azért kérdeztem, mert az én kutyám nem tudja a rizst teljesen megemészteni, és mikor evett, akkor neki is pici fehér ,,bogyók,, voltak benne. Mikor már nem kapott rizst, nem is volt ilyen baj.

2012. nov. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm szépen a választ.
2012. nov. 7. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!