Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyának lesz baja, ha...

A kutyának lesz baja, ha megesz egy madarat?

Figyelt kérdés
Mikor mentem haza, látom, hogy megevett egy madarat. Tulajdonképpen nem is ette meg, csak megrágcsálta. Egyébként a kutyám vadászkutyafajta, tehát érthető, hogy esetleg elfogta, de most először csinált ilyet, és attól félek, nem lesz-e baja.. Meg van már minden oltása, már veszettség ellenit is kapott, és abban reménykedem, hogy emiatt nem lesz baja..

2012. nov. 6. 20:14
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Nem lesz baja. Ha nem is ette meg egyben az egészet, akkor meg pláne semmi. Nyugalom. ;)

A macskák is megeszik, max. annyi történik, hogy elkezdenek füvet rágcsálni utána (ég a gyomruk egy kis ideig) - mert hát a nyers hús emésztése sok gyomorsavat kíván. :D


Egyébként sok kutya "félreteszi" a kajamaradékot és később kiássa, majd a rothadt darabokból falatozik. Vagy némelyik megkóstolja az ürülékét. Kutya bajuk sem lesz, ha nem tonnányit fogyasztanak ezekből.

2012. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21%
Nekem Magyar vizslám van, evett már legót is, műanyagot is. De eddig a papírzsepi a kedvence abból minden nap megeszik egy adagot.:) De semmi baja az állatorvos is azt mondja hogy rosszat nem tesz neki.:D Hát néha én is meglepődök hogy mit meg nem eszik.:) Szóval szerintem ne aggódj!
2012. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 buga1 válasza:
92%
Nem lesz semmi baja neki, hiszen húsevő.
2012. nov. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
nem lesz semmi baja, amikor nem látod kitudja miket eszik meg...
2012. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%

azért a papirzsebkendőt nem hagyd neki mindennap enni. nem tul jó ám!!!

A madártól semmi baja nem lesz, elvégre egy húsevő ragadozóról beszélünk.

2012. nov. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!