Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen fajta...

Eszter888 kérdése:

Szerintetek milyen fajta keverék lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2012. nov. 7. 10:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de a szemedet szúrja ki. "Rotweiler-Staffordshire terrier - 1 éves kan"
2012. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tudom mivel mi találtuk de én mások véleményére vagyok kiváncsi,hogy ők mit vesznek ki belőle.

És nem azért írtam ide hogy ilyen bunkók lekezelően beszéljenek.Megkéne tudni hogy ki miért tette ide ha meg nincs részletezve akkor meg nem kéne bunkózni csak válaszolni.

2012. nov. 7. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Első vagyok. És én mégis honnan az "atyaúristenből" tudjam, hogy a kutyát ti találtátok???? De most komolyan! Van egy kérdés, hogy milyen fajta lehet, és linkelsz egy oldalt, ahol azt írják, hogy rotti-staffi keverék. Nekem ebből tudnom kellett volna, hogy ti találtátok, és nem vagytok biztosak a fajtában? Amúgy meg melyik szavam volt sértő számodra? Úgy kezdtem, hogy ne haragudj.....Most voltsm bunkó, mert fáj a sötétséged. Ha esetleg több infót írtál volna, hogy találtátok, tippre rotti-staffi keverék, de szerintünk mi, akkor mást írok.
2012. nov. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Marcy Darcy ***** válasza:
78%
Szerintem is rotti-staffi keverék. Nem látok benne más fajtát. Off: Az első válaszoló nem volt bunkó, egyszerűen a kiírt kérdésedre válaszolt. Nem tudhatta, hogy te konkrétan mire vagy kíváncsi, ha le sem írod rendesen. Úgyhogy ne neked álljon feljebb.
2012. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utólag is elnézést igazad van első válaszoló,sajnálom hogy lebunkóztalak.Köszönöm hogy válaszoltatok.
2012. nov. 7. 11:21
 6/8 anonim ***** válasza:
Roti staffi keverék lehet tényleg. Off ha figyelmesen végigolvassa valaki a hirdetést, akkor ott van, hogy eszter888 hirdeti a kutyát.
2012. nov. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elolvastuk utolsó. Igazad van az Eszter név ott van. És? Nem csak őt hívják Eszternek...
2012. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hadjuk elnézést kértem tőle igaza van.
2012. nov. 7. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!