Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet így kutyát örökbe fogadni?

Lehet így kutyát örökbe fogadni?

Figyelt kérdés
Nagy testű felnőtt kutyát szerettem volna örökbe fogadni. De sajnos nagyon sok tőlem a "világ végén" volt. Akik hirdették, azt mondták hogy valahogy hozzám szállítják. Volt aki azt mondta hogy majd elaltatja, és nálam valamikor felébred. Én mondtam, hogy ez nem jó, mert nem is láttam személyesen a kutyát, ki tudja nekem hogy tetszik és ami fontosabb a kutyának milyen vagyok én. Mikor ezt nem vállaltam és egy olyan kutyát fogadtam örökbe akit előtte személyesen láttam mindenhol (facebook és társai) azt híresztelték rólam hogy én milyen szemét vagyok, stb. De miért? A kutya nem egy zsemle?
2012. nov. 7. 20:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Lehet, na de kétszer? :D
2012. nov. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én személyes találkozás nélkül soha többet nem fogadok örökbe kutyát, szóval abszolút megértelek. Volt egy ideiglenes kutyusom, akit csak úgy idehoztak, de annyira nem volt meg az összhang, egyszerűen nem tudtam megszeretni:( Míg az egyik kutyám hasonló dolgokat követett el, nem haragudtam rá, de az ideiglenesnek minden mozdulata idegesített. Szerintem van ilyen, hogy nincs meg az összhang, úgy ahogy emberek között is.
2012. nov. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor most leírom még egyszer mert bután fogalmaztam. Volt egy kutya akinek a képét többek között a facebook-ra is feltették, de a világ végén volt. Azt mondták, hogy elhozzák hozzám altatott állapotban. Én mondtam, hogy ez nekem nem ok, és olyan kutyát szeretnék amelyiket személyesen is láttam. Majd örökbe fogadtam egy olyan kutyát aki engem választott ki. Ezek után én voltam a szemét, amiért nem azt a másikat (mit később kiderült beteg) kutyát fogadtam örökbe amelyiket személyesen nem is láttam. A facebook-on, és más helyeken is az illető ezt híresztelte rólam.
2012. nov. 9. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!