Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó minőségű táp olcsón?

Jó minőségű táp olcsón?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy német dogot és annak kellene valami olyan táp amiből két zsák kerül max 14-15 ezer
2012. nov. 7. 21:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi ACC-vel etetünk, annak is az Energy változatával. Ebből 20 kg olyan 6-8 ezer körül van, attól függ, hogy hol veszed. Igaz, a mi kutyánk "csak" 20 kg, de állítólag ez minden fajtának jó. Meg vannak még a Brit és Brit Care tápok, állítólag nagyon jó minőségűek és az áruk is kb. ott van, amennyit írtál.
2012. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én épp most rendeltem egy 15 kg-os Brit Adult Large tápot az akita inumnak, minőségi tép elégé olcsón, és ha figyelsz az akciókra, akkor még olcsóbban megúszhatod.(pl most a dupla csomagokkal)
2012. nov. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]

a linket lehagytam, bocs. :D neked természetesen az extra large a megfelelő.

2012. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20kg kerül 10 ezerbe [link] 517 ft/kg
2012. nov. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2 zsák 14-ért az eléggé kevés. A 20 kilós Josera viszont 10 körül van és az kb. elég neki 1 hónapra. Mármint egy felnőttnek. Kölyöknek nem, a kölyök felnevelése jóval drágább.
2012. nov. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az olcsó tápok közül eddig egyetlen jóval találkoztam. magyar táp, a neve "mega", keress rá!
2012. nov. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló: ha a Mega Mix-re gondolsz, akkor az azért messze van a jótól. Bár tény, hogy olyan áron, amint adják, nem lehet sokkal jobbat várni.


Kedves Kérdező: az adott árban válaszd a Brit-et. 40% fölötti a hústartalma. Német dognál ne feledkezz meg a megfelelő izületvédőkről sem.

2012. nov. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként meg akármelyiket is választod, úgyis a kutya fogja eldönteni, hogy melyik jó neki. Mármint ezt úgy értem, hogy ha eszik egy bizonyos fajta tápot, de mégsem szép a szőre, nincs rendben a végtermék, stb., akkor váltani kell! Tehát kinek mi válik be.
2012. nov. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyám pl. a Joserától lefogy. Szép a kaki, minden oké, de néhány hónap alatt vékonyabb lesz a kelleténél, ha meg többet adok, mint hivatalosan kéne, akkor a kaki nem szép. Nekem a Fides vált be, de ebből 12 ezer körül mozog 20 kg.

Kölyök dognak egyértelmű, hogy valami nagyon jó táp kell, ami nem nyomja meg nagyon, és kíméli az izületeit, náluk az a kulcs, hogy min neveled fel, és ez az árkategória szerintem kölyök felnevelésére nem alkalmas.

2012. nov. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már megoldódott inkább a drágát választjuk, mert abból kevesebb kell
2012. nov. 8. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!