Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol Bulldogot akarok jövö...

Kárpáti Balázs kérdése:

Angol Bulldogot akarok jövö tavaszra kint tartásra?

Figyelt kérdés
Állatorvos szerint tavasszal veszek angol bulldogot nyugodtan tarthatom kinnt egész évben télen is.Megfelelő kutyaházzal hőszigetelt stb.Mivel a szőre a évszaknak megfelelően nő.Kérdésem hogy irjon az aki angol bulldogot tart kint kertben és véleményt mondjon.
2012. nov. 8. 15:48
1 2
 1/14 cavalli válasza:
38%
Arra figyelj, hogy CSAK tenyésztőtől vegyél. Nekem van egy bulldogom, de nem neves tenyésztőtől. Ahogy cseperedett, nőttek a tappancsai, lábai. 99%, hogy van benne boxer. Én lakásban tartom, de nagyon bánom!!! Az enyém kimondott kerti kutya, mert annyit mozog, mint egy agár :). Én láttam már IGAZI angol bulldogot kertben és semmi baja nem volt. Szerintem simán kint tarthatod :) remélem segítettem :)
2012. nov. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

A mondat tagolásod egész érdekes :D


Az állatorvos szerint tavaszal veszek angol buldogot!?!?? és ezt az állaorvos honnan veszi... Jó off vége.


Szóval nekem hasonló van ha van egy jó kis kutyaháza akkor nem igazán lesz baja, de mi az akadálya annak hogy bent legyen télen?

2012. nov. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%

Az elsőt csak megerősíteni tudom, én nem tenyésztőtől vettem angol bulldogot, és 4 év alatt bőven 400 ezer forint fölött jár az állatorvosi számla, mindenféle öröklött problémák miatt.

A másik meg, hogy én nem tartanám kint, az én kutyámnak egyáltalán nincs aljszőre, és látványosan fázik is télen. A másik meg, hogy a többségük izületi problémás, és az izületeknek nagyon rosszat tesz a hideg.

2012. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
az angol bulldog az szobakutya, nem kint az udvaron tartásra való. biztos, h sokan tartanak udvarban angol bulldogot de kimondottan házban való tartást ajánják neki! beszélj a tenyésztővel és kérdezd ki az ő véleményét
2012. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 cavalli válasza:
Az én bulldózerem szerencsére egészséges. Én törzskönyvel vettem a kis "keveréket" 4éve 100 000-ért. Gondold meg kitől és honnan veszel kutyát
2012. nov. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!Sajnos szüleim nem engedik meg bent tartani a kutyust.Ez alap dolog hogy tenyésztőtől fogom vásárolni mivel tudom hogy nem egészséges fajta.Tudtok esetleg tenyésztőt ajánlani aki onnan vette a kutyusát?:)
2012. nov. 8. 19:06
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Az angol bulldogot nem lehet kint tartani. Nyáron hőgutát kap, télen pedig megfázik a rövid szőre és a rövid orra miatt. Egy tenyésztő sem fog neked kint tartásra kiskutyát adni. Válassz másik fajtát, számtalan olyan van, ami elvan kertben is, a bulldog nem tartozik közéjük.
2012. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
utolsónál a pont,hallgass rá kérdező.
2012. nov. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Beszéltem már egy pár tenyésztővel és mind mondta hogy tavasztól-télig akarom kint tartani akkor a szőre rendesen fog nőni a időjáráshoz.Nyáron már lesz neki védelme hisz van egy hüvös helyünk ahol ellehet. Nagy minuszokba meg pincébe is betudom rakni megoldható a fütött garázs! 5tenyésztővel beszéltem és 5 mondta hogy lehet kinnt tartani tavasztól szoktatva
2012. nov. 8. 20:27
 10/14 anonim válasza:
84%
Bulldogot nem lehet kint tartani! (Én semmilyen fajta kutyát nem tartanék kint... nem lenne hozzá szivem... de ez tényleg csak a saját véleményem). Javaslom, keress egy másik fajtát. Kicsit olvass utána a kutyák jellemzőinek. Szép Estét!
2012. nov. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!