Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 12 éves vagyok szeretnék egy...

R°°°b kérdése:

12 éves vagyok szeretnék egy kutyát. Tudnátok rövid szörű gyerek barát kutyá?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 18:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
mondjuk beagle :)
2012. nov. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
14%
beagle,basset hound, labrador
2012. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennél bővebb beszédű lehetnél, mert született gyerekbarát kutya nincsen, hanem azzá válik a megfelelő nevelés következtében. Semmi konkrétumot nem mondtál, pedig kellene.Például szüleid mit szólnak hozzá? Hajlandóak állni a kutyatartás költségeit? Milyen körülmények közé viszed? Csak úgy kezdésnek ...
2012. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha azért akarsz rövid szőrűt, mert lakásban akarjátok tartani, akkor a lehető legrosszabb fajtát keresed, ugyanis a rövid szőr sokkal jobban hullik. A bologneset javaslom neked, kis termetű, szagtalan és ha nagy ritkán el is hagyja a szőrét, akkor is egy csomóban, amiért lehajolsz és felveszed :-) Ha elhordod kutyakozmetikába, olyan jó fej macisra lehet nyíratni nem muszáj teljesen hosszúra hagyni.
2012. nov. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
A szüleim még nem tudnak rola én ezt a nyári szünetkor szeretném nekik felhozni és én álnám a költséget
2012. nov. 8. 19:12
 6/20 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, azt elfelejtettem még a bologneseről mondani, hogy egy tündéri bohóc kutya!
2012. nov. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Te állnád a költséget, de gondolom még tanulsz. Ha pl. mégsem lesz rá pénzed, a szüleidet meg nem fogja érdekelni, hogy mondjuk beteg, vagy oltani kellene, akkor mi lesz? Gondold át ezt alaposan, olvass a felelős kutyatartásról, a nevelésről, a gondozásról és csak utána a fajtáról. Nem csesztetésből írom, de van már épp elég gazdátlan kutya az utcákon!
2012. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Már meg van rá a pénz
2012. nov. 8. 19:31
 9/20 anonim ***** válasza:
az nálad mit jelent,mennyi pénzt?
2012. nov. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nagyon aranyos vagy, de ezt tényleg beszéld meg a szüleiddel. Semmi esetre se állíts haza egy kutyával! És gondold át természetesen a szüleiddel, mert ez nem csak pénz kérdése!
2012. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!