Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kapok bolognese kölyköt...

Kapok bolognese kölyköt 8hetes. Melyik a jobb a szobatisztaság elkezdéséhez az alom vagy pelenka? Az almot javasolta az állatkereskedő. Hogy kezdjem el a megérkezésétől a szobatisztaságra nevelést? Írna valaki aki almot használt?

Figyelt kérdés

2012. nov. 8. 21:04
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Boxos! Igen, neked is jogod van módszert választani, és valszínű, h kevesebb gondod is van a kutyapisivel, mint nekem, de nekem nem tetszik a boxos módszer és kész. De ismerek egy kutyát, aki pl magától rászokott az amúgy nem túl nagy szállító boxára. Ha a gazdája bezárja, mikor elmegy, végig alszik. Ha nem zárja a boxba, ugat, szétszed mindent és bepisil. És ő nem lett szoktatva. Ki érti ezt? Szerintem azért kutyára is szabni kell a módszert valamilyen szinten.


Szocializáció: viszem én mindenfelé a kutyát...lakásokba. Játszott már cicákkal pl. Kutyákkal még nem, de autóban nem fél, imád menni mindenfelé, a cicákkal aranyosan játszik, ha jön valaki nem is ugat, csak ül az ajtóban és csóválja a farkát. Kérdeztem az orvost, de azt mondta csak a veszettség oltással egy időben lehet levinni, az meg még 2!!!! oltás, 3 hét. Gondolom az orvos tudja, h mennyire fertőzött a környék...

2012. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Kinek a pap, kinek a papné.... de ettől a magyar mentalitástól h csípőből elutasítok valamit, amit nem is ismerek attól kivagyok.

Ez a nem szabad vinni a veszettség oltásig meg aztán nekem már tényleg túl van misztifikálva. Nincs is veszettség félhivatalosan Magyarországon. De mindegy. A kutyának meg pont a kutyákkal való kommunikációt kéne időben elsajátítania... de mondom. Ki így, ki úgy.

2012. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Látom egymás gondolatait taglalta mindenki , kutyusom már nagyon szépen használja a kutya pelust 70%-ban. Nagyon édes kis családtag lett, sokat foglalkozunk vele hisz most a leg tanulékonyabb , időbe elkell kezdeni. Örömmel kelek fel hajnalba hozzá. olvastam a véleményeket ezekből is sokat tanulok.
2012. nov. 16. 21:26
 34/35 anonim ***** válasza:
Így van, én is nevetségesnek tartom ezt az oltás-mizériát. A mi kutyánk az ég világon semmilyen oltást nem kapott kiskorában, most fél éves, gyönyörű és makk egészséges! Jövő héten hozom el a 9 hetes kiskutyámat, és egyáltalán nem ítélem el a boxos módszert, sőt valószínű ki is próbálom vele. Egyet értek "Boxossal", nekem tetszik a hozzáállása. Én sem gondolom, hogy a kutya ezt börtönként éli meg. Attól még hogy nem nyalja ki a kutyája seggét szarás után és nem eszik vele egy tányérból, ugyanúgy szeretheti a kutyáját, mint bárki más.
2012. dec. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Gondolom előző, még nem láttál parvós kölyköt órák alatt elpusztulni.....
2012. dec. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!