Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Mit csinál a kutyám?

1lány.... kérdése:

SOS! Mit csinál a kutyám?

Figyelt kérdés
A kutyám aki 6,5 hós eddig olyan volt mintha egy gyorsított filmben lenne, mint a duracell nyuszi, ma este meg kb egy órát mozdulatlanul ült, még jutalomfalattal se tudtuk odébb csalogatni, megfogtam őt, kivettem a helyéről odaadtam neki a kaját majd ahova leraktam most egy órája ott áll mozdulatlanul mered maga elé, semmire nem figyel, nem hallgat, nem játszik, nem ugat, gyakorlatilag semmit se csinál. Hall, lát, érez, ez biztos, csak olyan bambán bámul maga elé, nem is tudom, mintha lefagyott volna, fél valamitől. Pedig semmi nem történt ma másként mint eddig, kora este még egy kicsit hosszabbra is vettem a sétát, gondoltam hamarabb elalszik, ma én is ki akartam magam aludni. Na szóval nagyon meg vagyok ijedve, mert a kutya még mindig nem mozdul, anyum kint van nála a folyosón, beszél hozzá meg dobálja neki a kedvenc labdáját, és a reakció nulla, olyan mint akibe belenyomtak valami kábítót, mint amikor nyirattuk és el kellett kábítani... nem értem, este egy kicsit kevesebbet evett, mint szokott, ezenkívül más változást én nem vettem észre. Tapasztalat? Volt már ilyen valakinek? Ez lelki probléma vagy reggel orvoshoz vigyem? Azért furcsa mert ő egy örökmozgó kutya normális esetben. Kérlek segítsetek ha olvassátok.

2012. nov. 9. 00:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Elég ijesztően hangzik. Én orvoshoz vinném, mert lehet, hogy megmérgezte valamelyik jóindulatú szomszédotok, vagy séta közben megevett valamit...
2012. nov. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:

Reggel vidd dokihoz mindenképpen!


Lehet lenyelt valami olyat, ami árt a szervezetének. Vírust is elkaphatott, főleg, hogy 6,5 hónapos. Rengeteg problémája lehet, ezért orvoshoz érdemes vinni, aki konkrétan megmondja, hogy mi a baj.


Remélem nem lesz gond.

2012. nov. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Hát azt én is csak remélni tudom, mert a helyzet változatlan. :S Sétáknál figyelek nagyon, 5 méteres pórázon van még csak, és a papírzsepiken kívül mást nem szokott megenni, egy negyed almát talált ma este a sétánál, az nem hiszem ártott volna neki, csak azt nem értem, hogy ha beteg, akkor miért nem fekszik, nagyon rémült.
2012. nov. 9. 01:07
 4/31 anonim ***** válasza:

Ismerősöm kutyája epilepsziás, persze ez nem azt jelenti hogy a tied is az, de ismerősömé csinálja néha a rohamai előtt hogy meredten néz a semmibe perceken keresztül.

Budapestiek vagytok?

Mert ha igen és valami nagy gond lesz, ők kimennek éjszaka is: [link]

2012. nov. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem budapestiek, de még csak nem is magyarországiak. Itt nem jönnek ki éjszaka, én meg lassan megőrülök, nem akarom végignézni, hogy megdöglik, tényleg semmi nem történt ma ami eddig nem szokott, két papírzsebkendőt nyomott be az a függősége, arról még nem tudtam leszoktatni, hogy megmérgezték volna, azt nem hiszem, panelban vagyunk, nem lett volna rá lehetősége senkinek. Ugyanúgy a házak körül sétáltunk mint eddig, mi lehet egy lakótelepen ilyen káros??? :(((
2012. nov. 9. 01:12
 6/31 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit vettünk most észre? Már nem olyan rémült, mint eddig volt, megmozdult már beszaladt a konyhába, majd a táljához, ami azt jelenti, hogy enni szeretne :D viszont semmi pénzért nem megy be a helyére, eddig mindig ott dekkolt, anyuhoz is odamegy már ha hívja, de nem fekszik le...
2012. nov. 9. 01:17
 7/31 anonim ***** válasza:
2012. nov. 9. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Esetleg nem ijesztette meg valami?
2012. nov. 9. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
földsugárzás mérés? ezt ide akartad? hogy függ a kutyámhoz? bocsi, de ez elég hosszú cikk már így éjjelre, de ha reggelre még él a kutyám, ígérem neked, hogy elolvasom.
2012. nov. 9. 01:25
 10/31 A kérdező kommentje:
Én gondoltam arra, hogy este még 10 körül lekapcsoltuk az áramot a lakásban, mert ellenőrizni akartunk valamit, és féltünk, hogy megráz minket. Talán az lehet az oka? Azt nem hinném, hogy sokkot kapott volna, attól, hogy negyed órára sötétség lett itthon.
2012. nov. 9. 01:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!