Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák úgy is csinálhatják,...

A kutyák úgy is csinálhatják, hogy az egyik nem ivarérett?

Figyelt kérdés
Az egyik kutyusom még csak 6 hónapos, de már csinálták. Az állatorvos azt mondta, hogy olyan 9-10 hónaposan lesz csak ivarérett. Ugye ez nem azt jelenti, hogy ennyire korán lett ivarérett?

2012. nov. 9. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A párzó mozdulatok dominálást is jelent egymás között.


Találkoztam valamelyik nap egy kölyök 5hónapos szuka stafival aki rá mászott a 4hónapos kutyámra.. Szegény nem mérte jól fel a terepet :)

2012. nov. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Egyrészt egyáltalán ne csinálják, tessék ivartalaníttatni őket. Másrészt meg ez tényleg dominancia, semmi köze a szexhez, és abban is biztos vagyok, hogy nem csinálták, csak párzást imitáló mozdulatokat végeztek egymáson.
2012. nov. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A végén még össze is ragadtak. Ivartalanítani akartam őket, de mivel úgy tudtam, hogy csak 8 hónapos koruk körül lesznek ivarérettek, azt hittem ráérek, de akkor felkeresem az állatorvost.
2012. nov. 9. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért az fura ha nem veszed észre h tüzel a szukád....

Menj ivartalanítani mielőbb!! Normális doki megcsinálja miután megtörtént az aktus akkor is.

2012. nov. 9. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm.
2012. nov. 9. 11:48
 6/7 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom a kan 6 hónapos. Simán befedezhette, és ha össze is ragadtak, akkor jó eséllyel vemhesült is a szuka. egy 6 hónapos kutya is lehet már simán ivarérett.
2012. nov. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%
Az ivartalanított kan ugyanúgy képes az aktusra, csupán örökíteni nem tud. Nem csak a herék termelik a tesztoszteront.
2012. nov. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!