Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül tenyésztőtől...

Mennyibe kerül tenyésztőtől egy mudi szuka?

Figyelt kérdés
Sziasztok (megint) ne haragudjatok én voltam aki az előző 2 mudis kérdést is feltette szerintem már a könyökötökön jövök ki de nagyon izgulok! Szóval tenyésztőtől mennyibe kerül 1 szuka mudi? Még nem biztos hogy tenyésztőtől veszem erősen gondolkozok a fajtamentőkön is de azért gondoltam tájékozódok. :) Tényleg ne haragudjatok de NAGYON IZGULOK!! Pedig csak hónapok múlva fogjuk megvenni! Az a baj hogy valószínűleg mikor meglesz a kölyök mindent el fogok rontani szóval valószínűleg elég sok kérdést fogok még feltenni....:/
2012. nov. 9. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem fogsz pár hónap múlva mudit venni,mert az nem úgy megy, mint a boltban kiló kenyeret vásárolni.

Egy tenyésztőnél 2-3 alomra előre megvannak a gazdijelöltek, akik türelmetlenül várják sorra kerülésüket.

Fajtamentőktől, menhelyről hamarabb jutsz hozzá, nem kell éveket várnod. Árban olyan 50-60 ezer egy mudi.

2012. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok a doggal annyira izgulok, de csak fél év múlva kaphatok egyet, de már most úgy izgulok mintha holnap lenne. A kérdésre válaszolva 50 ezertől lehet kapni
2012. nov. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!