Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talal nekem a rottweiler?

Talal nekem a rottweiler?

Figyelt kérdés
Falun lakok egy "elhagyott focipalyahoz" kozel. Ugy hogy szerintem lenne helye, ahol jatszadozzek. Kutyaiskolaba lehet nem fogom vinni, mert kulfoldon(Romaniaba) lakok es nem akarom, hogy romanul tanuljon. Meg fogom probalni en batanitani. Szuksegem lenne egy jo testorre es egy jo baratra, ezert akarnek rottweilert.

2012. nov. 9. 17:44
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Es azt elfelejtettem, hogy szeretek sportolni es mar 2 eve sulyozok.
2012. nov. 9. 17:47
 2/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Az anyagiak megvannak hozzá (etetés, oltás, esetleg orvosi ellátás) ?
2012. nov. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Sajnos csak 14 es igen, az anyagiak megvannak hozza.
2012. nov. 9. 17:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Ingyen roti kell? Az csak és kizárólag felnőtt korban lehet, ha már valaki megunta. Nem fogsz kapni egy 3 hónaposat. Egy felnőtt rotihoz meg érteni kell! Én is egy 2,5 évest fogadtam örökbe, és nekem nem ő az első kutyám. Nem tudhatod milyen élete volt eddig! Ha csak játszótárs és testőr kéne akkor nem kell feltétlen fajtiszta kutya.
2012. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
53%
Gondolj a jövőre. Ugye most élsz valahol, ahol van időd, helyed és pénzed egy rotit tartani, de mi lesz 8-10 év múlva: hol leszel majd? Ha elköltözöl mondjuk munka, vagy tanulás miatt, ki fog gondoskodni a kutyáról? Az a baj a fiatalokkal, hogy kutyát akarnak azonnal, mert "jajdeédes" aztán végül alig győzik lepasszolni, mert az életútjuk messzire kanyarodik a szülői háztól.
2012. nov. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
:))) Az iskolában nem nyelvet tanul. :) Akár ógörögül is adhatod neki az utasításokat, ha úgy tetszik.
2012. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
"...aztán végül alig győzik lepasszolni,..." Na így jutottam én is felnőtt rotihoz.
2012. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem fogok kapni ajandekba rotit, csak a jovore gondoltam es ennyi.
2012. nov. 9. 18:13
 9/15 anonim ***** válasza:
De most akkor kicsi kell vagy nagy? Tudsz rá áldozni?
2012. nov. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

Én hét évesen kaptam egy kutyát. Most 21 vagyok és még mindig velem van. A kutya 14 éves és fiatal korom ellenére 13-14 évesen sem ettem meg a fülét. :)


Szerintem nyugodtan bevállalhatsz egy kutyát, de nem kell feltétlenül roti. Arra kell figyelni,hogy NEVELNI kell és valószínűleg nem téged fogad majd el falkavezérként. Ha a szülők is benne vannak akkor nyugodtan vegyetek magatokhoz egy kutyát.

2012. nov. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!