Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy fárasszam le testileg a...

Hogy fárasszam le testileg a kutyám, hogy ne romboljon és szedje szét a kertet és a lakást?

Figyelt kérdés
1 hónapja rossz a lába és kényszerpihin van, vettem neki gondolkodós játékokat azzal el volt egy darabig. De már egy hónapja csak pórázon sétál napi 3x 15 perceket mert muszáj kímélni a lábát, egyébként border a drága és látom rajta, hogy futna, menne, játszana(imád lasztizni) de nem lehet. És még minimum egy hónap kényszerpihenés vár rá. Sajnos az egyetlen ami eddig jó volt már nem lehet a hideg miatt, azaz az úszás. Beltérit meg nem tudok neki biztosítani :(.
2012. nov. 10. 17:16
 1/7 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem elég neki az agyi fárasztás, amúgy meg tökéletes viselkedésű kutya, aki probléma nélkül el van bent. De nem tudok mindig rászólni és ketrecben sem akarom tartani egésznap :(.
2012. nov. 10. 17:21
 2/7 anonim ***** válasza:
Deszka, szög kalapács. 120x60x80cm-es doboz, bele pedig az a vastag nejlon raklapsapka ami kb 1,20x1,20x1,60-as , abba pedig víz. Ha hámot teszel rá úgy beleteszed és megemeled, akkor magától elkezd úszni. Ha megtanulja, hogy nem kell, akkor a végébe egy jó nagy vödör betonnal vagy kaviccsal az alján és abba egy búvárszivattyú, aminek a nyomócsövét szembeállítod a kutyával. A nyomó részre tegyél egy sima kerti slag csapot. Én futószalagot csináltam a kutyánknak, mert a télen nem tudtunk vele eleget kinnt lenni és kezdett fogyni vagy zsírra hízni itt láthatod http://www.youtube.com/watch?v=CyxMbPQkuLE
2012. nov. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én ennyire nem vagyok ügyes, nem rossz ötlet egyébként de nincs hová megcsinálnom ezt neki mivel a lakásunk eléggé kicsi 2 szoba egy fürdő+WC, kis konyha meg egy kisebb nappali a kertben meg megint nem érdemes megcsinálni, mert kint van és hideg van:/
2012. nov. 10. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi baj a lábával?
2012. nov. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szilvi & Argos ***** válasza:

Szerintem a kényszerpihi nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem mozoghat...pórázon lassú tempóban kellene vele többet sétálni, mert így az izmai teljesen el fognak sorvadni két hónap alatt, ami megint csak rossz a lábának :(

De kérd ki a dokitok véleményét! Biztos tud segíteni

2012. nov. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2. válaszoló.Nagyon ötletes ez a futógép, nagyon ügyi vagy! Leírnád, hogy csináltad? Ezt szabadalmaztatni kéne. Az én vizslám is el van kissé hízva, de annyit nem tudunk vele sétálni amennyire igénye lenne, mert glaukómás és vak. Jó lenne neki egy ilyen futógép, mert az igazit nem tudjuk megengedni magunknak. Super jó lenne. Előre is köszi!
2012. nov. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokan kérdezték és válaszoltam is sokat, de a videón láthatod a lényeget. Az anyagok egy szeméttelepről vannak, kivéve a görgőket, mert azok teszkós babkonzerv dobozai egymás mellé ragasztva és egy festékeshenger szára tengelynek keresztüldugva rajtuk. Az usztató pedig 80cmx1150cm-es helyen elfér és a legjobb mozgás beteg kutyának, ha nincs hámsérülése vagy nyílt sebe... hogy nem tudod megcsinálni? nincs hely? ha akarod akkor megoldod, na me, akkor mindíg találsz kifogást.
2012. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!