Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Két napja játszottam egy...

Két napja játszottam egy szomszéd kutyával. Azota az én kutyusom nemakar hozzám jonni és néha rám is morog! Miért van ez? Talán féltékeny? Kan kutya

Figyelt kérdés
2009. aug. 13. 16:49
 1/2 anonim ***** válasza:

biztos, hogy féltékeny,igazi ,,irigy kutya":)

ne érezze rajtad a másik szagát (ruhádon se) és játsszál vele jó nagyot, akkor megnyugszik. az enyémek is ilyenek (két kutya), de ők nem morognak,hanem egyszerre akarnak az ölemben ülni,a nadrágot is lehúzzák róla,annyira másznak rám :)

2009. aug. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, nagyon megsértetted.

Szerintem ne babusgasd, mert még a végén azt hiszi, hogy-bocs a kifejezésért-nyalsz neki.

Nálam az vált be, hogy nem foglalkoztam vele, egy idő után magától jött, és követelte hogíy játszam vele. De akkor sem foglalkoztam vele, és egyszer amikor épp nem vigyelt, én hívtam játékra, így az én döntésem volt, tehát maradtam főnök.

Dehát ez függhet a kutyád vérmérsékletétől...

2009. aug. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!