Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit adjak a kutyám Szülinapjára?

Mit adjak a kutyám Szülinapjára?

Figyelt kérdés
Sziasztok minden évben meglepem valamivel bishon havanese fiú kutyámat.imád aludni játszani és azt ha kényesztetik pl.most is alszik mit adjak neki sürgős ma van a szülinapja és sürgős segtség kéne köszi

2012. nov. 11. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

utolsó pillanatban jut eszedbe?:) Vegyél neki egy új pórázt,esetleg egy meleg pulcsit így télre majd,kedvenc kajáját,játékot,új fekhelyet stb.:) Bemész egy fressnapfbe úgyis találsz valamit.

Én kutyámnak nyáron 2 játékot vettem,aztán csináltam neki egy kutyatortát ami annyiból állt hogy konzervdarálthús,tonhalkonzerv,paradicsom,répa,sajt összegyúrva és kidiszítettem aprószemű jutalomfalattal,tetejére egy gyertya. Megkajált aztán elmentünk kirándulni aznap egész nap kint voltunk. Este már az új játékaihoz fáradt is volt.

Boldog szülinapot a kutyusodnak!

2012. nov. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet és persze a kutyusom is a köszöntést mivel tudok kötni már kötöttem neki egy pulcsit de kutya tortát meg megpróbálok
2012. nov. 11. 10:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Adj neki egy kissé húsos velőscsontot, amit előtte leforráztál (nem kell kifőzni, mert attól megkeményedik). Ennek fog a legjobban örülni, sokáig elrágcsálja, és a fogkövét is szépen leszedi.
2012. nov. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
De édes! Boldog szülinapot neki:) Ne vedd a szívedre, de szerintem baromira mindegy neki, hogy mivel leped meg, mert fogalma sincs, hogy szülinapja van:D Esetleg szervezhetsz neki kis szülinapi zsúrt is. Áthívsz pár másik kutyát akikkel jóban van, játszanak egy hatalmasat, utána pedig nyugovóra térhet egy gigantikus velős csonttal (bár az enyém attól okádik, de hátha a tiéd jobban bírja).
2012. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sétálj vagy játssz vele egy jót aztán jöhet a velőscsont(marha).Az enyéim imádják.
2012. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!