Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?...

Bambi1995 kérdése:

Mi baja lehet a kutyámnak? Megmérgezték?

Figyelt kérdés
A kornyékunkon mostanában 3 kutyát is megmérgezte.Az én kutyuskám,Lisa (3 éves golden retriever) tegnap elottol furcsa.Nem akart enni,és furcsa módon nem játszott a "kutya barátjával".A szuleim elvitték orvoshoz.Nem tudta megállapítani,hogy mérgezés e,de kapott ellenanyagot és még valamilyen orvosságoz.Lázas is volt.Naggyon aggódom a kutyuskámért,egész nap csak fekszik,nagyon szomoru..nem akar inni se. Ma éjjel kétszer hányott.Szerintetek mi baja lehet?Ot is megmérgezték volna? Mit adhatnék neki ? Naggyon aggódom érte :(((
2012. nov. 11. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok benne biztos, hogy mérgezés, mert általában akkor nem húzzák napokig, de persze ez attól is függ, hogy mivel mérgezték meg. Szóval ha az orvos sem tudta, akkor milyen ellenanyagot adott neki?? Én inkább a babéziára tippelnék, az szokott még ilyen tünetekkel járni, de mondjuk a levertség, az étvágytalanság, a láz még sok más betegségre is utalhat. Javaslom, hogy nézz szét egy kicsit a kutyabetegségek körében és ha nem javul, akkor a lehető leghamarabb vigyétek orvoshoz, ha meg még mindig nem tudja mi baja, akkor keressetek fel egy másikat. Ezek elég komoly tünetek, nem szabad sokáig várni vele, mert az életébe is kerülhet!
2012. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szegény, reméljük, kiheveri.

Nyugtasd meg, simogasd, azt nagyon szeretik.

Ha hányt, az jó jel, mert ürül ki a méreg (ha azt evett).

Tejet adhatnál, az segít.

2012. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A tej nem feltétlenül jó, mert ha mérget evett, de nem tudjátok, hogy milyen mérget, akkor árthat is neki a tej. Méghozzá azért, mert vannak olyan mérgek, amik zsírban oldódnak és ha tejet itatsz rá, akkor meggyorsítod a halálát. Ha pedig nem mérgezés, ahogy az előbb is írtam, akkor nem jó jel a hányás. Én a szüleid helyében elvinném újra az orvoshoz, ha nem javul az állapota, nem várnék vele napokig.
2012. nov. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem mérgezés,valami a gyomrával van..nem tudja megemészteni az ételt.egészben hányta ki,amit megevett..antibiotikumot kapott,de nagyon szomoru..:( olyan bágyatt..és kedvetlen,csak fekszik...
2012. nov. 11. 13:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is babéziára gondolok...

Vigyétek el másik dokihoz!

2012. nov. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem ártana egy ultrahang. Bélrendszer és a gyomor. Mert éppen lehet a gyomorban valami, amit nem tud megemészteni pl.
2012. nov. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
két napja infuzion van,nem mukodik a gyomra..és a beleiben is gyulladás van.ez mitol lehet?
2012. nov. 14. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Megnézték már UH-n, hogy mi van a gyomrában?
2012. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerencsére már jól van !!!! szombaton johet haza:)
2012. nov. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!