Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlanátok 12...

Gabu17 kérdése:

Milyen kutyát ajánlanátok 12 éves vagyok és van egy 7 éves kistestvérem meg egy 14 éves testvérem?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nemsokára kutyát kapok de még nem tudom milyet válasszak.6osztályba járok és kertes házban lakunk szóval ha nem futja ki magát akkor is párnaponként biztos eltudom vinni sétáltatni. Nem szeretnék labrador vagy német juhász méretű nagytestű kutyákat. Kutyafordázhoz se szeretném vinni inkább én házilag esetenként megfésülöm! Nem szeretnék kényes kutyát inkább még könnyen tanítható legyen! (Airedale terrieren gondolkozom) Légyszi ahány kutyafaját tudok mondani írjátok kommentbe!Ja és még tudtok mondani Labradorhoz vagy dalmatához hasonló kisseb testű kutyákat??
2012. nov. 11. 12:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Oké köszi a spániel is aranyos kutya!
2012. nov. 12. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!