Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok katonai cuccokat...

Tudtok katonai cuccokat kutyáknak?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni katonai dolgokat a kutyámnak. Például bakancsot, dögcédulát vagy valami hámot ami katonai. Ha tudtok ilyet akkor szóljatok légyszi
2012. nov. 11. 17:40
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Sajnálom a kutyát,hogy ilyen gazdija van,neked valami játékrobotkutya kell,azt nyugodtan lehet kínozni
2012. nov. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Malats ***** válasza:
27%
Ak 47-es.
2012. nov. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ebben mi a kínzás?

Nem csinálnék vele olyat ami rossz neki vannak cipők kutyának ami a só ellen van olyasmire gondoltam csak valami keményre nem egy kis papucsra amit rájuk szokatk adni. És nem lenne mindig rajta csak ha megyünk valahova.

2012. nov. 11. 18:07
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ebben az a kínzás,hogy nem természetes kutyákra ruhát,cipőt,stb.adni,mert zavarja őket,utálják őket(mármint a kutyák),csak sok gazdit ez nem érdekel,mindenféle cuccal "csinosítják",ami a kutyának nagyon kellemetlen
2012. nov. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Dögcédulát vehetsz bárhol, ahol ilyen dolgokat árulnak vagy gravíroznak, bővebb információért a google-t tudom javasolni. Bakancsot kutyára nem fogsz kapni, maximum terepmintás zoknit. Terepmintás hámot meg kabátkát viszont biztosan találsz itthon is, ha az számít. A K-9 hámok meg ráadásul fegyveres szerveknek készültek eredetileg, a rendőrségnél is azt használják.
2012. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen egy ruha az szerintem undorító egy kis pin@nyalón (kiskutya) de én nem ilyen hülyeségre gondoltam. A hám nem zavarja mert az olyan mint a nyakörv a zokni vagy cipő lehet,hogy igen de jobb mintha a lábát kicsípné a só.

Utolsó: köszönöm a válaszodat a dögcédulát betudom szerezni zoknit majd keresek és hámot meg szintén tudok én igazából a bakancsra voltam kíváncsi de köszönöm.

2012. nov. 11. 18:41
 7/8 anonim ***** válasza:
A cipőt sokan használják só ellen. Sőt, van, aki nyáron a forró betonra is.A kemény talpat nem fogja egy kutya sem elviselni.Nem érzi a talajt a lábai alatt.
2012. nov. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ezért nem szeretem rájuk adni mert rossz nekik de ha zoknit adok rá az jó mert érzi a talajt.
2012. nov. 12. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!