Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sertésborda csontot amin hús...

Sertésborda csontot amin hús is van adhatok a kutyának? ( a húst nyilván, de a csontot is megeheti? )

Figyelt kérdés

2012. nov. 12. 17:12
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és persze megvan főzve :)
2012. nov. 12. 17:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg :)
2012. nov. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha megfőzöd, akkor az ég világon semmi baja sem lesz tőle. Persze fedő nélkül kell főzni, én úgy tudom és úgy is szoktam. Igaz én lábszárcsontot szoktam neki adni.
2012. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Egyébként csak csirke csontot nem szabad adni? Sertésnek minden része mehet?
2012. nov. 12. 18:01
 5/8 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom,hogy lett főzve, mert nagymamám küldte neki külön, azt hiszem levesbe volt,de az összes húst rajta hagyta direkt :)
2012. nov. 12. 18:02
 6/8 A kérdező kommentje:
de miért kell amúgy fedő nélkül?
2012. nov. 12. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a bordával az a problémám, hogy többször is jártam úgy, több kutyával, hogy a borda beékelődött a felső fogsoruk közé és addig kínlódtak szegények, míg észre nem vettem. Ilyenkor már általában bukfenceztek kínjukban, de nem tudták kiszedni a beékelődött csontot, engem meg hagy ne mondjam, az infarktus kerülgetett, míg rájöttem mi a baj, akkor meg azért, hogy a kezemmel nehogy a légcsőbe nyomjam véletlen a csontot. Szerencsére sose okozott tragédiát, de mivel sorozatban, legalább 3-4 alkalommal jártunk így, soha többé nem adok nekik bordát.
2012. nov. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tök mindegy h fedő alatt v fedő nélkül főzöd.


Csirkének a csöves csont részét nem szabad adni: comb, szárny. A többi mehet.

2012. nov. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!