Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam őket össze?

Hogyan szoktassam őket össze?

Figyelt kérdés

3 napja találtam egy cicát ami kb 6-7 hetes. Van két 2 éves kutyám akik alapvetően szeretik a macskákat, de egy kicsit rámenősek.(Egyébként van már egy cicám, de ő már a kutyák előtt itt volt)

Na most az a baj, hogy az új cica ha meglátja a kutyákat akkor egyből elkezd morogni meg fújtatni és nekem támad. Tehát a kutyákat nem bántja, hanem helyettük engem. Viszont az érdekes az, hogy van egy nyuszim is és tőle nem fél, már az első nap együtt aludtak és folyton követi őt mindenhova. És a másik cicától sem fél.

Semmi ötletem sincs, hogy most mit csináljak, mert már most tele vagyok harapásokkal meg karmolásokkal, pedig még csak 4 alkalommal látták egymást. Valakinek van valami ötlete?


2012. nov. 13. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Ezt érdemesebb lenne a macska topicban megkérdezned. Hiszen nem a kutya a ludas a dologban.

Én úgy tudom hogy macskát nehéz szocializálni kutyákkal ha nem szereti őket.(mármint ha macska nem szereti a kutyákat akkor nem szereti őket nehéz rajta változtatni :S)De a macskás kérdések között hátha valaki tud okosabbat.

2012. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!