Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni szájkosarat...

Hol tudok venni szájkosarat és hogyan? Budapesten.

Figyelt kérdés

Elhagytam a kutyám szájkosarát, és vasárnap megyünk először kutyasuliba szocializációra, ahol az első alkalommal kötelező.

Honnan érdemes beszerezni?

Van olyasmi, hogy ki lehet cserélni ha mégsem jó neki a méret? Gondolom a kutya nem jöhet velem a boltba, főleg hogy távolról sem jön ki jól egyelőre a többiekkel...

Illetve milyet vegyek? A menhelyen amit kaptam az egy textil volt, de nem tudom most milyen kéne.


Előre is köszi a válaszokat!


2012. nov. 13. 09:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szinte minden kutyás boltba be lehet vinni a kutyát. Vidd be és próbálj rá párat. Ha közeledik valaki kutyával akkor figyelmeztesd hogy "támadó" természetű a kutyád.
2012. nov. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha kutyaiskolába kell, akkor ne fémet vegyél, mert ha esetleg összeugranak, akkor ugyanúgy sérüléseket tudnak okozni egymásnak. Nem tudom milyen suliba mész, de pl. tüköriskolákban textilt szoktak használni.

Ha problémás a kutyád, én a helyedbe nem vinném magammal a boltba, általában ki lehet cserélni, ha nem jó méretet vettél. Én is így jártam, hogy kicsit vettem a Fressnapfban, és blokkal együtt kicserélték.

2012. nov. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!