Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » ECOPET kutyataprol velemenyek...

ECOPET kutyataprol velemenyek (osszetetelt leirtam)?

Figyelt kérdés

Oszetetelei alapjan:

Összetétel Rizs (min. 25%), kukorica, szárított csirkehús, szárított bárányhús (min. 10%), csirkezsír, szárított hal, szárított céklapép, halolaj, növényi olaj, nátrium-klorid, kálcium-karbonát, kálciumhidrogén-foszfát, kolin-klorid (1250 mg/kg), szárított sörélesztő, DL-metionin (1200 mg/kg), cink-oxid (Zn 60 mg/kg), cinkszulfátmonohidrát (Zn 60 mg/kg), mangánszulfátmonohidrát (Mn 50 mg/kg), vasszulfátmonohidrát (Fe 20 mg/kg), vas-karbonát (Fe 20 mg/kg), rézszulfát-pentahidrát (Cu 16 mg/kg), kálciumjodát-anhidrát (I 1,5 mg/kg), alap kobaltkarbonát-monohidrát (Co 0,25 mg/kg), nátrium-szelenit (Se 0,1 mg/kg), vitaminok. Kiegészítő tápanyagok kilogrammonként A-vitamin: 10 000 NE; D3-vitamin 1 000 NE; E-vitamin (alfa-tokoferol 91%): 100 mg. Garantált beltartalom Nedvességtartalom 9,00% Nyersfehérje 22,00% Nyerszsír 8,00% Nyersrost 2,30% Nyershamu 8,00% Kálcium 1,20% Foszfor 0,90%.


Amit meg ir:Az Ecopet Lamb Formula egy teljes értékű táp emésztési problémákkal és allergiával küzdő felnőtt kutyák részére. Az Ecopet Lamb Formula bárányt és rizst tartalmaz. Ez a két hozzávaló ideális a különösen érzékeny emésztőrendszerű és allergiás kutyák számára. A bárány és csirke garantálja a kiváló biológiai értéket; a rizs és kukorica szénhidrát formájában biztosítják az energiát; a céklapép rostban gazdag, ezzel a megfelelő bélműködést segíti; a csirkezsír ízletesebbé és energiadúsabbá teszi a tápot; a halolaj és a növényi eredetű olajok garantálják a zsírsavegyensúlyt (omega-3 és omega-6); a sörélesztő elősegíti az emésztőrendszer tökéletes mozgását és végül, de nem utolsó sorban B- és D-vitaminban gazdag. Az Ecopet Lamb Formula tartalmaz minden ásványi anyagot és vitamint a megfelelő és kiegyensúlyozott étrendhez


Probaltam kutyuimnak,mert kicsit erzekenyek a tapokkal,es ettol szep a szekletuk,viszont nem tudom mennyire premium minosegu,mennyire jo?mert annak van titulalva.Arban hozza tudok jutni 8700 ft/15kg aron kb.



2012. nov. 13. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%

Ha jó a kutyádnak, akkor add ezt neki :)

Kb. a fele gabona (ha nem több) és olyan 25-30%-a hús.

2012. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem valami jó. Az azért vicces, hogy írják: "emésztési problémákkal és allergiával küzdő felnőtt kutyák részére"


Közben pedig a kukorica és a csirke sok kutyánál allergiás reakciót vált ki.

2012. nov. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem gond neked, hogy egy ezressel drágább, akkor én ajánlom neked a Brit Care tápokat. Zoofast.hu-n a legolcsóbb, és 8000 ft fölött nem számolnak szállítási költséget. 2. voltam
2012. nov. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
En is Brit-et akartam venni es a boltban lebeszeltek rola,azt mondtak ez jobb,mert allitolag a Britnek valtoztattak az osszetetelen.Nem tudom mar tenyleg mi alapjan lehet donteni kutyatapok kozt.Sokat probaltam mar,soktol ment a hasuk a kutyaknak,ettol nem ment,csak nem tudom hogy mint etrend mennnyire alkalmas es jo a kutyanak,elegendo e az osszetetel?
2012. nov. 13. 12:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Változtattak a Briten? De melyik Briten? A Prémiumon vagy a Care-n? Nézd, ha te úgy látod, hogy a kutyáid szépek tőle, és a hasuk sem megy, nem úgy mint más táptól akkor maradj ennél. Azért nem a legrosszabb táp, van ennél sokkal de sokkal silányabb is.
2012. nov. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
A Brit prémium tápokon változtattak. Jobb lett, mint volt. :)
2012. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Brit v Brit Care nem mindegy ;)


Brit Care-nek sokkal jobb ennél az összetétele, csak bárány és rizs van benne.

Egyébként a dogshop-hu-ról rendelve a legolcsóbb :)

[link]

[link]

2012. nov. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Alexandra, bocs, hogy kijavítalak, de nem a dogshopon a legolcsóbb! Zoofaston(amit még te ajánlottál nekem régebben:)) amit én veszek(Brit Care Junior Large Breed) a 12 kilós táp 9760, míg a dogshopon 9900, ráadásul ott még szállítási költség is van, míg zoofaston 8 ezer ft felett ingyenesen hozzák házhoz. Ha dogshopról rendelem a tápot, akkor szállítással együtt 10500 ft körül van, úgyhogy zoofast-ról rendelve majd' egy ezressel olcsóbb. Bocs az offért mindenkitől!
2012. nov. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Attól függ ki mennyit vesz :)

Én dupla csomaggal rendeltem még régen és úgy olcsóbban jöttem ki, mintha a zoofast-ról rendelem :)

2012. nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
:) Az igaz, a dupla csomagos olcsóbb. Akkor befogtam. :D
2012. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!