Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakozmetika budapesten?

Kutyakozmetika budapesten?

Figyelt kérdés

A zsebpenzembol kell fizetnem a kutyam fodraszat, anyuek az orvost es a kajat fizetik csak. Csak igy egyeztek bele hogy lehessen kutyam, ha fizetem a zsebpenzembol a tobbit.

Ez havi 6000 ft, a kozmetikus nalunk 5000ft.

Valahol nincs olcsobb? A 7.keruletben lekunk es 3 havonta szoktam vinni,


2012. nov. 13. 15:27
 1/4 szacsiga ***** válasza:

Ismerős barátnőnk, goldimat szépen megnyírta: A 17. kerületben: [link]


Attól is függ, hogy mekkora a kutyu, kuponokat is nézhetsz, én láttam már 50%-os akcióst is.

2012. nov. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne az akciók vezessenek, hanem a munka színvonala. Lehet hogy valahol olcsóbb, de rossz minőségű samponokkal, kritikán aluli nyírótudással dolgoznak. Egy hét és viheted megint, és rögtön nem érte meg.

Tudni kellene, hogy milyen kutyusról van szó, akkor tudok mondani egy árat, hogy kb. mennyi. Ha gondolod tudok nagyon jó kutyakozmetikát ajánlani, a 7. kerület mellett.

Üdv:

Egy kutyakozmetikus tanuló:)

2012. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Maltai selyemkutya
2012. dec. 31. 00:58
 4/4 anonim ***** válasza:

kb. nálunk is 5-6 ezer.

De a főnökasszony tud pontos árat mondani.

január 7-től nyitunk a karácsonyi zárva tartás után.

Budapest, VIII. Stáhly utca 15. (Blahánál, a Corvin mögött)

Kutyavilág Kisállat Centrum

2012. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!