Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Férgesség? Miért csak egy db...

Férgesség? Miért csak egy db volt benne?

Figyelt kérdés

Van egy 5 hónapos kutyám, minden oltása, chip rendben van, és 8hetes kora óta először két hetente, most meg két hónap után kapott féreghajtót, és csak egy db férget kakilt ki(direkt figyeltem, mert felszedegettem, nehogy megegye.)

Szóval, kifejlett féreg volt, de csak egy darab. Ha most férges, akkor miért csak egy db-t kakilt ki?

mert ha egy van, akkor kell lennie többnek is, nem?

amúgy Lavetet adtam neki, 15 kg-s és mésfél db-ot kapott.

szerintetek kéne mégegy kúra, vagy nem volt annyira férges?


2012. nov. 13. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
én azt mondom 2 hét múlva ismét féreghajtás a biztonság kedvéért, mert sajnos a kifejlett féreg naponta több ezer petét rak le amik 2 hét múlva kelnek ki, emiatt elvileg ahol egy van ott van több is
2012. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát elvileg a féreghajtó a petéket is üríti, de én 2 hét múlva mindenképp megismételném.
2012. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!