Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agresszív kutyával mit lehet...

Agresszív kutyával mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Utcáról mentett kutyusom betöltötte a 10. életévét, eközben én tenyésztővé érettem, és 5 kutyám van összesen. Német juhász keverék a kutyus, és borzalmasan agresszív lett, mindennaposak a kutyatámadások nálunk, nekimegy a többinek látszólag oktalanul, ma zárt ajtóból rohantam ki. Szerintem értek a kutyákhoz, német juhászt tenyésztek BH vizsgásak a kutyáim, de nem tudom hogy mit tehetnék, csak az altatás a megoldás?
2012. nov. 13. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a történet jutott eszembe, nagyon hasonlít a tiédre, esetleg olvasd el: [link]
2012. nov. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2012. nov. 13. 19:03
 3/4 anonim ***** válasza:
30%

bocs,de a tenyésztők mióta értenek a kutyaneveléshez??

a legtöbb kennelben tartja a kutyáit! a sétákon kívül mi másra lenne idő, ha meg BH vizsgásak,akkor tudnod kellene a megoldást!

kutyasuli!

kiképzőkkel való kommunikáció!

stb!

2012. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem fontos hogy értsenek hozzá, és én nem kennelben tartom őket, tenyésztő vagyok nem szaporító.
2012. nov. 13. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!