Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy husky kutyám csak az...

Van egy husky kutyám csak az a gond vele h mikor ki engedem az udvar nem fogad szot nekem? . Azt csinal amit o akkar hiaba hivom nem jon oda hozzam. Pl. Mikor setalni megyunk akkor szot fogad. Nem ertem h ezt miert csinalja.

Figyelt kérdés
2012. nov. 13. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs meg benne a tisztelet irántad. Én kutyasulit javasolok vagy olvasgass utána könyvekben amik az ilyen problémák kezeléséről szólnak. De ugye a huskyk elég erős akaratúak, nagyon kell éreztetni velük ki a falka vezér, és ha ezt még nem tudod akkor inkább kutyasuli! Ott mindent megtanítanak.
2012. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Kárpáti Balázs ***** válasza:
52%
Így van ajánlom neked a csodálatos kutyadoki epizódokat sokat megtudsz tőle
2012. nov. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jázmin010 ***** válasza:
szerintem is vidd kutyasuliba.mutasd meg neki,hogy nem az van amit ő akar.uralkodd felette.
2012. nov. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Yukióóóó ***** válasza:
szia ! ezen az oldalon mindent meg tudhatsz a kutyádról és még azt is , hogy neveld meg :- inuhiei.hu olvasd el nagyon tanulságos dolgokat tanulhatsz meg belőle :-))))))
2012. nov. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

pórázon sétáltatod,és pórázon fogad szót?? vagy szót fogad amikor elengeded a pórázról,és csak otthon viselkedik másként??

vagy csak akkor fogad szót amikor sétálni mentek ?( abban a pillanatban,nem máskor,és nem többször?)

mert mind más-és mást jelent:)

a lényeg a bizalom,és a tisztelet.

mert így is értelmezhető az irásod : a lakásból vagy kennelből , kiengeded az udvarra ( örül hogy mozoghat,hisz ez az életeleme )huskynak napi 5-10 km futás az szinte semmi!

rohangál az udvaron és te " behívod magadhoz??",és nem megy oda, de mikor előveszed a pórázt ,akkor igen.

és utánna??

pontosítsd,mert sok helyen félreérthető!

2012. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!