Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak,...

Mi baja lehet a kutyámnak, valami tipp?

Figyelt kérdés

Természetesen el fogom vinni orvoshoz, amennyiben egy-két nap alatt nem javul a helyzet. De addig is valakinek valami ötlet, illetve tapasztalt már hasonlót?


Tünetek: Két napja étvágytalanabb lett,(pedig falánk kutya) nem annyira aktív, kedvetlenebb. Mintha keményebb lenne a hasa, és amit még észre vettem, hogy rengeteget iszik. Kilenc éves puli, és most van túl a tüzelésen, vagy még esetleg tart is. De soha nem produkált hasonló tüneteket akkor amikor tüzelt. Vélemény? Köszi.


2012. nov. 13. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nézd meg milyen szinű váladék jön a pérájából,szagold meg, és mérj neki egy lázat. A levertség, és a sok folyadék ivás egyik látható előjele a gennyes méhgyulladásnak. ne halogasd az orvost. jobb félni mint megijedni.
2012. nov. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És mégis mikor viszed el? Ha már késő lesz?
2012. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha az én amúgy eleven falánk kutyám egy kicsit is kedvetlen lenne, nem várnék egy napot sem az állatorvossal. Egyébként, ha most tüzelt lehet álvemhes is.
2012. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Fönt írtam, hogy egy-két nap! Az azt is jelentheti, hogy HOLNAP!!

Első válaszoló, most jól megijesztettél.

2012. nov. 13. 20:03
 5/15 anonim ***** válasza:
Az, hogy sok folyadékot iszik, tényleg lehet gyulladás tünete. És nekem is a méhgyulladás jutott eszembe először :(
2012. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Álvemhesség a tüzelést követő 2. hónapban szokott előfordulni, amikor a feltételezett ellés ideje van.

Vidd el, ne halogasd:(

2012. nov. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utána olvastam a méhgyulladásnak, és most nagyon félek.:( Rossz előérzetem van. Holnap elviszem.

Egyébként hat napja volt veszettség ellen oltva, illetve csipezve is. Ez nem okozhat semmi gondot ugye?


Meg másért is aggódom egy kicsit. Kb. két hónapja volt egy műtétje is. A lábán volt egy csúnya kinövés, amit le kellett operálni. Gyönyörűen el lett távolítva. Szövettani vizsgálat nem történt, és a doki azt mondta lehet daganat is. Most ez is megfordult a fejembe, hogy nem-e?!:(

2012. nov. 13. 20:50
 8/15 A kérdező kommentje:

Gennyes méhgyulladás, sajna ez lett a diagnózis.:( Ott hagytam Bogikát, és most várom a telefont, hogy elkezdték a műtétet. Tiszta ideg vagyok, szurkoljatok!:(

Nagyon köszönöm mindenkinek, hogy sürgettétek az orvoshoz vitelt.

2012. nov. 14. 13:23
 9/15 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz, majd meglátod!!! gyógyuljatok meg minél előbb. addig készits neki otthon egy nyugodt meleg vackot, mert most pár napig biztos nem lesz jól, és kell majd neki a nyugi.
2012. nov. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Kinti kutyus, de most itt fekszik mellettem a konvektor közelében. Nagyon nyüszög.:( Azt mondta a doki szépen sikerült a műtét, még időben vittem. Így is közel három liter genny volt felszaporodva. Mondta, hogy 2-3 napig nem nagyon fog enni. Szerintem is rendbe jön, mert erős kutyus nagyon.:)
2012. nov. 14. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!