Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatkertbe be lehet vinni...

Állatkertbe be lehet vinni kutyát szájkosárral?

Figyelt kérdés
Szeretnénk menni, csak Szlovákián......és nem tudom, hogy lehet e vinni állatkertbe kutyákat, ezt szeretném megkérdezni, köszönöm.
2012. nov. 14. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem nem.

Itthon nem lehet, részben az állatok miatt (pl: tigris).

A Margitszigeti kisállatkertbe (ami nincs körül kerítve) lehet vinni kutyát.

Nekem volt szerencsém bevinni egy állatkiállításra (az egyik művelődési házban volt)az előző kutyámat és talán Ő az egyetlen aki látott kölyök oroszlánt, lámát, kis majmot (már nem emlékszem a fajtájára), tigrist (sajnos a tigris is észrevette és a gondozó megkért minket, hogy menjünk ki a teremből, mert ha beindul a tigris akkor nem fogja megállítani a ketrec ...) és megnyalt egy óriás kigyót is.

2012. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Szilvi & Argos ***** válasza:

Magyarországi állatkertbe tuti nem.

Szlovákiában meg kérdezzétek meg előre telefonon vagy mail-ben!

2012. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek. A legtöbb állatot felzaklatja egy másik állat látványa. Ne hiszem, hogy az állatkert vezetői riadt, ideges, bestresszelt állatokat akarnak látni az állatkertben.
2012. nov. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sebaj, de koszonom a valaszokat....
2012. nov. 14. 14:19
 5/5 anonim ***** válasza:

A budakeszi vadasparkba volt kutyás nap. akkor volt bent kutya( bár csak a résztvevőké) Meg láttam már a Vámosi Nóra valamelyik argentin dogját is ott lefényképezve egy bölénnyel.

Egy kérdést megér lehet egy komolyabb összegért megengedik..

2012. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!