Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondanak rosszat a...

Miért mondanak rosszat a bullterrieremről?

Figyelt kérdés

Van egy bullterrier kutyám és ha sétálni megyek, vagy csak velem van valahol akkor mindenki "leszolja" példa: Megyek sétállok a kutyámmal a parkban és akkor jön egy gyerek: Nézd anya, ott aza csúnya kutya, amit útállok!" Meg akkor, mindenki megbámulja, azt mondják rá hogy milyen ronda... "Nézd azta csúnyafejű kutyát!" "Olyan a feje mint egy malacnak!" "Hogy néz már ki eza kutya?!" Én meg mondtam neki hogy: "Hát, szebb mint Te az biztos!" Aztán elmentek... Eza a típusú kutya "más" mint a többi, ezért tetszett meg, és akkor mindenki leszolja, csakmert nem úgy nézki mint a többi???

Ha valaki nem ismerné, hogy milyen eza fajtájú kutya itt egy link : [link]

Mások szerint is csúnya, vagy miért mondják rá, hogy milyen ronda...stb.?


2009. aug. 14. 14:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem is csúnya. Nem tudom miért kellett így eltorzítani a fejét, nem biztos hogy ez neki annyira jó. Van egy videó amiben mutatják régen hogy nézett ki a bullterrier, mielőtt elkorcsosították volna. Majd megkeresem ha érdekel.
2009. aug. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
97%
Hát nekem is elég érdekes a pofija! Biztos én is meglepődnék, ha ilyennel találkoznék, erre mifelénk nem nagyon látok ilyen fajtát, de azért szerintem nem szólnám le. Lehet, hogy neked meg az én németjuhászom nem tetszene. :) De hogy miért mondják, hogy utálják, amikor nem is ismerik?! Szerintem ne törődj az ilyen korlátoltakkal, az anyuka meg tuti megsértődött, mert neked meg nem tetszik az ő tündéri, gyönyörű, nagyon okos gyereke! :D
2009. aug. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
92%

A bátyáméknak is ilyen van (féltesóm, külön család). Tényleg kinézetre ronda, de amúgy természetileg nem volt vele gond soha. Picit birka fejűnek látom. :)

De ő már annyira ronda hogy már szép. :) A lényeg, hogy te szeresd!

2009. aug. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem kell ezekkel foglalkozni, nekem meg amstaffom van azzal meg mindenkinek előítélete van, hogy egy vérengző fenevad stb.

Mindenkinek más tetszik neked az nekem meg ez. Sok sikert hozzá és legyél nagyon jó gazdija.

Hülye és neveletlen gyerekek véleménye meg mit izgat.

Levegők nem?

2009. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
97%

a fölöttünk lévő utcában van egy ugyanilyen kutya. én ameddig azt meg nem ismertem nem féltem ezektől a fajtáktól, és elfogadtam, mert hát minden kutya máshogy néz ki, és minden gazdinak más az izlése. De amikor az a kutya kb. 3-adszorra szökött ki és majdnem rátámadt az emberekre.. azóta kerülöm az ilyen kutyaákat.

[link] az a kutya teljesen így nézett ki.

Szóval sztem nem csúnyák, aranyosak a maguk nevében, de én félek tőlük.

2009. aug. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem gyönyörű kutyák:) Nekem is van 1 és imádom,igaz szeret rosszalkodni és elég sok kárt is tett már,de egyszerűen nem lehet rá haragudni:)
2009. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%
A szomszédomnak is ilyen kutyusa van, és én nagyon szeretem. Sose mondtam hogy csúny, mert bár nem a világ szépe, de nagyon okos, és aranyos :) Szerintem!!
2009. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Különösebben nem érdekel, hogy mit gondolnak a kutyámról... Tudjátok, mindenki azt mondja hogy : "Veszélyes, Nem egy gyerek barát kutya meghogy harcikutya"... Öszinte legyek? Van egy macskám és a macskám szokta pofozni a bullommat... és öszintén, else tudnám képzelni róla, hogy megy és embereket gyilkol, szaggat, darabol véres szájjal.... Csak sokan már alapból nem ismerik a bullterriert csak mikor megtudták/látták hogy nekem az van máris jöttek a "véres" gondolatok. Pedig nagyon kedves kutya a gyerekekkel és más kutyákkal szemben. Csak sokan félnek tőle...
2009. aug. 14. 14:51
 9/31 anonim ***** válasza:
97%
Nekem tetszenek az ilyen kutyák,és pont azért mert nem átlagos kinézetűek. Az hogy mennyire veszélyes egy állat,a nevelésétől függ.
2009. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
96%

Igen, ez egy nagyon érdekes tévhit, hogy a bull tipusú kutyák nem gyerekbarátok, meg veszélyesek... Az ilyen típusú ebekből kerülnek ki a legjobb "bébiszitterek":D Imádom az ilyen kutyákat, a bullterrierek nagyon különlegesek, és szerintem irtó cukik:D

Amúgy szerintem az emberi korlátoltság a baj, mindenkinek a "tucatkutyák" tetszenek, az ilyen különlegesebb kinézetűek nem, pedig szerintem sokkal szebbek, én 100%-ban bulldog-párti vagyok!!:D

2009. aug. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!