Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FONTOS, Mitol van higabb...

FONTOS, Mitol van higabb szeklete is a kutyamnak?

Figyelt kérdés
Mar jo ideje tart a problema,hogy 2 szekletbol az egyik normalis jo allagu,a masik meg higabb,olyan hig-fozelek allagu,hogy hasonlitsam valamihez.Van olyan is hogy 3 szeklete van egy nap,amibol 2 normalis es egy hig.Ugy vettem eszre hogy az ivartalanitas ota valtozott ez meg(szuka kutya),mert elotte mindig normalis volt a szeklete,es azota van ez.Mert ugyanazt eszi mint elotte,es a szeklete valtozott.Mar probaltam hogy nem adok neki tapot,csak hazi kajat,ugyanaz a vegeredmeny,aztan csak tapot adtam,megint ugyanaz,mikor tobb rizset adok neki,akkor normalizalodik.Ilyenkor adok rizset es tapot is.De amint rizset nem kap,megint ugyanaz a szitu.Most allandoan rizzsel etessem??Es csak ha tobb rizset kap,akkor normalizalodik.A dokit kerdeztem,es azt mondta hogy meglehet hogy ivartalanitva lett,a szervezete mar nem igenyel ugyanannyi mennyisegu kajat mint elotte,es azert van sok szeklete,meg azert az utolso szeklete hig,mert kilokodik.Ettol lehet???Vagy megis mitol?Tok jokedvu,joetvagyu,sokat jatszik,szaladgal,egeszsegesnek latszik,szep a szore....de idegesit ez a hig szeklet.

2012. nov. 14. 17:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tápot kéne váltanod, olyat, amit ivartalanított kutyáknak ajánlanak. Én rákérdeznék az állatorvostól. A mi kutyánknak is volt ilyen, de nem tartott pár napnál tovább, így nem foglalkoztunk vele különösebben, csak figyeltük, hogy nehogy nagyobb baj legyen.
2012. nov. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Adjál neki bárányos rizses tápot! Próbáld meg az almát. Az én kutyámnak nagyon szép a széklete, ha almát is eszik.
2012. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!