Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg létezik olyan, hogy...

Tényleg létezik olyan, hogy kutyapelenka?

Figyelt kérdés
És tényleg szokták pelenkázni a kutyákat? Ez nekem egy kicsit beteges. :D

2012. nov. 14. 23:01
 1/4 anonim ***** válasza:

A kutyapelenka egy olyan nedvszívó és szögletes izé, amit a szőnyegre terítesz. Mérete általában 60x60 cm, vagy 90x60 cm.


Nem, olyan, mint a babapelenka.

2012. nov. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt hittem, hogy olyan, mint a rendes pelenka. Akkor ez végül is nem is pelenka.
2012. nov. 14. 23:09
 3/4 anonim válasza:
Az első válaszolónak teljesen igaza van. Tényleg szőnyegre kell teríteni és a lényege az, hogy a kutya szobatisztává váljon. Van valami furcsa szaga (nem érződik) és elvileg a kutya mindig oda jár végezni a dolgát, így oda is szokik az adott helyre. De szerintem ez csak elvben működik. Nálunk nem vált be.
2012. nov. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy kutya bugyi pl van(az emlékeztethet babapelenkára). Tüzelő szukákra szoktak rakni hogy ne vérezze össze a lakást.
2012. nov. 15. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!