Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Diszpláziája lenne a kutyámnak?

Diszpláziája lenne a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Fél éves kan Labrador keverék, elég falánk, picit dagi is, ezt ránézésre mindenki megmondja. A többi kiskutya elől ha tehette, mindig megette a kaját.


Most kaptuk és azt vettem észre rajta, hogy amikor megy, picit dölöngél jobbra-balra a hátsó lábaival, totyog, mint egy kacsa. Amikor lefekszik a hasára, sokszor kinyújtja a 2 hátsó lábát egyenesen hátra.


Még nem volt kutyám és nem szeretnék a legrosszabbra gondolni, a túlsúlya miatt dölöngél, vagy érdemes megnézni orvossal?


Diszpláziás kutyákról linkelhetne képet/videót, aki tud!



2012. nov. 15. 00:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ha mind a két lábát kinyujtja hátra, akkor az nem DP-s. viszont nem ártana lefogyasztani, mert ha a dagi, akkor viszont simán lehet.
2012. nov. 15. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem valószínű, hogy most még komolyabb baja lenne, de ha ilyen kövér marad, akkor lesz! Itt az ideje diétáztatni és mozgatni (séta). Amúgy fél évesen már el lehet vinni DP előszűrésre is.
2012. nov. 15. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első! Az én kutyám is kinyújtja hátra a lábát, mégis olyan dp-je van azt mutogatni lehetne.
2012. nov. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Csivibaba ***** válasza:
91%
Mindenképpen fogyaszd le, mert így tuti, hogy az lesz... Egyáltalán nem jó egy kutyának, ha kövér!
2012. nov. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A diszpláziás kutya sántít általában.A túlsúly nem jó mert porcot és az izületeit megterheli.Nem azt jelenti h ne adj neki enni csak vegyél egy kicsit vissza az adagjából.Vagy milyen tápot adsz neki??
2012. nov. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mindegy, el lesz tüntetve, sérült xarral nem fogok szenvedni, majd beszerzek egy egészségeset, aminek semmi baja.


Beagle a tökéletes.

2012. nov. 15. 12:18
 7/9 Csivibaba ***** válasza:
100%
Remélem ezt nem gondolod komolyan! téged kéne eltűntetni... hamar megoldanám... Gyökér...
2012. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen barom állatnak minek kutya?

Nagyon remélem ,hogy nem lesz se beagle-d se más kutyád, sőt , remélem öreg korodra nyomorék leszel, és a gyerekeid/unokáid is ezt fogják modani.

Egyáltalán mit akarsz tenni szerencsétlen kutyával? kidbod az utcára? vagy rosszabb? hát komolyan mondom felháborít itt néhány "ember".

Ajánlom neked, hogy ne vegyél kutyát, mert amúgy képzeld, rendszeresen sz*rnak is, tiszta tragédia, hogy fel kell szedni utánuk. vagy van olyan is ami ugat. Vagy ez nem baj?

Amúgy, az a kutya semmivel sem lesz kevesebb, ha esetleg dp-s, ebből az irományodból kivehető, hogy nem nagyon akarsz te azzal a kutyával foglalkozni, csak felvágni hogy neked ilyened van, akkor meg nem mindegy? szeretni kéne és foglalkozni vele.

Én a helyedben most a föld alá sülyednék szégyenemben.

2012. nov. 15. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Miii??Hát meglátszik hogy mennyi eszed van!!Gratulálok Hozzád.Te is elég sérült vagy agyilag az anyukád mégis felnevelt!!Annak a kutyának sokkal több esze van mint Neked!Szánalmas vagy!!Agyilag kifejletlen tahó.Veregesd meg nyugodtan a vállad hogy milyen ügyes ember vagy.Az én kutyám 7 hónapos és másodjára műtötték.Nem hogy az nem fordult meg a fejemben hogy milyen szerencsétlen vagyok hogy egy beteges kutyám van.Hanem sírtam h a műtét után fel kelljen.Már több mint 500ezerbe van a kutya de semmi pénzért nem adnám oda.Mivel bernáthegyi, nagy kutya így minden költségesebb, de spórolunk rá.Remélem az élettől megkapod a neked járó jutalmat!!!!Semmi mást nem kívánok csak hogy veled is úgy bánjanak mint ahogy te bánsz a kutyával!!

További szép napot!!

Ui:Nem ártana ha leszállnál a földre és örülj annak amid van és még hogy szeret valaki!!!

2012. nov. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!