Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta staffimnak mért áll...

Serenity-cica kérdése:

Fajtiszta staffimnak mért áll így a füle?

Figyelt kérdés

pár napja áll így.

[link]



2012. nov. 15. 10:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fajtiszta lenne akkor nyávogna..


viccet félre téve tk-s? :D

2012. nov. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
igen, raadasul az apja meg az anyja is a csaladban van.
2012. nov. 15. 10:55
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A staffiknak vágva volt a füle .Így azok a fülállások voltak a jobbak, ahol elég erős volt a porc a felálláshoz. Azért, mert a szülei nálad vannak, még nem jelenti azt, hogy a kölyök totál rájuk hasonlít. Egy kutya génjeiben a szülőkön kívül ott van a nagyszülők, dédszülők , stb génje is. Bármelyikből lehet a kicsinek .Még bőven lehet, hogy meg fog törni az a fül.
2012. nov. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Most mindenki korcsozza es nem ertem. allatorvosnal voltam, mert azt hittem fulgyulladas. az azt mondta, hogy keverek, azert all igy... de tudom, hogy nem keverek.
2012. nov. 15. 11:02
 5/18 A kérdező kommentje:
mi ra a megoldas??? le kene vagatnom a fulet?az apjanak le van, de neki nem akartam... meg vacialtam (bar inkabb a nem vagas fele huzok), mert azt mondjak, hogy nem csak esztetika, hanem fulgyulladas ellen is jo.
2012. nov. 15. 11:09
 6/18 anonim ***** válasza:

A pigment hiányos orr is gyanús nekem. Ha jól tudom a standard előírja, hogy teljesen fekete legyen. Pitbullnál van olyan, hogy nem fekete, de azt ugye másképp is hívják rednose pitbullnak.


Nekem az egész fejforma is fura, de lehet, hogy csak nem jó a kép.

Egész biztos vagy abban, hogy fajtatiszta?

2012. nov. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Mara Acoma ***** válasza:
Fajtatiszta! Nem fajtiszta
2012. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
teljesen biztos!
2012. nov. 15. 11:35
 9/18 A kérdező kommentje:
ja! a feje nem ilyen hosszukas, csak a fule volt a lenyeg, igy eleg rosszul sikerult a kep. :-)
2012. nov. 15. 11:36
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz vele kiállítási győztes lenni, ne foglalkozz a fülével. Sem a lebicsakló, sem az álló fül nem okoz fülproblémát, ha odafigyelsz és tisztán tartod.Ha te tudod a kutyád eredetét, akkor kit érdekel, kívülálló szerint milyen .
2012. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!