Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 14 hetes német juhász...

A 14 hetes német juhász kutyámnak még nem áll hegyesen a füle! ˙nem sok hiányzik hozzá) Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem, általában 6 hónapig, néha még tovább is lógatják, vagy behajlítva tartják a fülüket. Nézd meg wikin.
2012. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
őőő...egy nem fajta tiszta németj.nak a lovardaban log a fule, pedig kb. 10eves es nincs semmi baja.
2012. nov. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Fogzás idején a legtöbb nj-nek össze-vissza állnak a fülei. Ha teheted, adjál neki zöldkagylót pluszban.Fel fog állni a fogzás után.
2012. nov. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lajos 001 válasza:
nincs vele semmi baj masszirozni kell hogy jobb legyen benne a vérellátás lentről a fül vége felé 2-3 nap és látod az eredményt de nem szabad leállni vele legalább 2 hónapig reggel este
2012. nov. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kell a fenének masszírozni. Csak a fogzás alatt szokott egyiknek-másiknak össze-vissza állni.Fogzás előtt pedig nagyon sok kölyöknek még fel sem áll, csak félig.
2012. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 lajos 001 válasza:
az utánam szólóhoz (19.12)hány db német juhász kutyát neveltél fel
2012. nov. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bimbike11 ***** válasza:
Ne aggódj, fel fog állni előbb-utóbb... nekem 3 német juhász kutyusom van, mindnek felállt a füle fél éves korára legkésőbb. Nem adtam nekik semmi porcerősítőt, semmi tablettát, csak néha kaptak húst, ráadásul nem is profi tenyésztőtől való egyik sem, mégis tökéletesen megerősödött a porc a fülükben.
2012. dec. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat már nagyon szépen áll a füle :D
2013. jan. 14. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!