Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezért feljelenthetnek?

Ezért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés
Ma voltam sétálni a kutyámmal, és a járdára odakakilt.. valaki háza elé, a kutyám még sose kakilt oda sehová menet közben, mindig csak itthon. Nem tudom miért tette. Mindig volt nálam zacsi, de ma nagyon siettem és elfelejtettem. Nem látta senki, de úgy ég a pofámról a bőr, még mindig. Nagyon bunkóság volt, hogy nem szedtem össze, de semmi olyan nem volt nálam. Mit kellett volna tennem? Vissza akartam menni, de kicsit messze volt. 1 valami tanúlság van az esetnek, mindig lesz nálam zacsi!! :( nem is az a lényeg h feljelenthetnek-e, de így írtam ki a kérdést, végülis nem látott senki, de nagyon lelkiismeretfurdalásom van. Tudom, sok gazdi megcsinálja lelkiismeretfurdalás nélkül is hogy otthagyja, de nekem ez nem megy. =(
2009. aug. 14. 18:40
 1/6 anonim válasza:
36%
Ha látta, hogy te voltál, akkor igen.
2009. aug. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
hagyd ott,majd valaki felszedi, 1x megtörtént ez a dolog nem a világvége. Minden rosszban van valami jó is:) ebben azvolt a jó hogy rájöttél többször viszel zacsit. Nem kell bánkódni, mindenkivel megesik az ilyen. Nem embert öltél amiért lelkiismeretfurdalás kéne legyen. Nyugi! az én kutyám is csinált már ilyet, már azóta rég nem töprengek rajta!
2009. aug. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy feljelentene, és ha látott volna, szerintem rád szólt volna, hogy szedd össze. De nagyon jó látni hogy ennyire lelkiismeret furdalásod van a dolog miatt. Sokan csak ugy ott hagyják... Én sem tartok magamnál zacsit, bár azért, mert a kutyám csak egy bizonyos helyre ürít. (Legalább így nem kell sokat güriznem a kutyakaki összeszedésével)
2009. aug. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) megnyugtattatok most egy kicsit.
2009. aug. 14. 18:48
 5/6 anonim ***** válasza:

Én mikor megyek,mindig viszek zacskót,hogyha olyan helyre csinálná, akkor felvegyem. De olvastam,hogy te is hordassz magadnál, ez tök jó. Az én utcámban az egyik ház kerítésére ki van rakva a "Kutyapiszkot tilos itthagyni" tábla, így arra következtetek, hogyha otthagynám a kutyám piszkát, akkor bizony feljelenthetnének. De ha nincs ilyenről szó a te esetedben, akkor semmi baj nincs. Meg nem hinném, hogy az egész város ismerne, így még azt sem tudnák, kit jelentsenek fel.

Azért legközelebb légy résen, nem egy mogorva idős embert ismerek, akiknek már attól feláll a hátukon a szőr, hogy a házuk előtt viszem el a kutyám (mégha a kutyám piszkát is otthagynám :D :D)

JÓ KUTYÁZÁST! (és jó olvasását :D)

2009. aug. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
nemis értem, az utcán a járdára egy ház (kerítés) elé? haggyad már: D én iylenen marhára nem paráznék...vagy hová szrt pontosan? nemisértem : D
2009. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!